Груша - корисні фрукти, в яких є багато вітамінів і корисних речовин. Але грушу не можна їсти на голодний шлунок і у неї є низка категоричних протипоказань, пише РБК-Україна.
Груші категорично не можна вживати на голодний шлунок і не варто їх включати до раціону на сніданок. Справа в тому, що в грушах є дубильні речовини, які можуть сильно нашкодити шлунку. Якщо він порожній, то ці дубильні речовини швидко всмоктуються в кров і можуть підвищити ризик утворення тромбів.
Крім того, груба клітковина груш може сильно дратувати слизову шлунка. Також Груші можуть викликати непрохідність шлунка, і для травлення цей фрукт вважається важким продуктом.
Крім того, медики попереджають про те, що груші не можна вживати відразу після основного прийому їжі. Потрібно витримати хоча б 30-40 хвилин.
Не можна груші їсти і на ніч, так як вони можуть принести шкоду аналогічний, якби ви вживали їх на голодний шлунок. Найоптимальніше - їсти груші через годину після обіду.
З обережністю слід вживати груші в сильну спеку, так як організм може втратити калію, магнію і кальцію. Груші мають сечогінний ефект і надлишок рідини буде виведений з організму разомі з важливими мінералами.
Груші категорично не можна запивати будь-якою рідиною, бо це може викликати подразнення шлунка. А в комбінації з м'ясом і овочами груші можуть викликати закреп.
Ще груші не можна комбінувати з картоплею, рисом, яйцями, макаронами і шоколадом. Не варто додавати груші в страви, де є ягоди і банани. Після вживання м'яса постарайтеся зробити перерву до прийому груш хоча б годину.
З особливою обережністю варто вживати груші діабетикам, бо в цих плодах багато фруктози, яка може привести до підвищення рівня цукру в крові.
Нагадаємо, раніше експерти розповіли, як правильно чистити зуби щіткою і ниткою. І перерахували головні правила і помилки.
До того керівник відділу тестувань Центру експертиз Тест Ніна Кільдій попередила, що м'ясо механічної обвалки небезпечне для зубів, оскільки в ньому можуть бути осколки кісток.