Метінвест збільшив постачання кисню у лікарні України до 100 тонн на добу

Ковід кисень / Reuters

1 тонна кисню закриває потреби приблизно ста хворих на коронавірус в день.

В Україні металургійні підприємства, що входять до складу групи компаній "Метінвест", через пік епідемії коронавірусу збільшили до 100 тонн на добу кількість кисню, який вони забирають з виробництва і віддають лікарням для порятунку хворих на коронавірус.

"З 2020 року ми поставляємо кисень до лікарень. У 2021 році ми вже розуміли, що нас чекає зростання захворюваності восени, чергова хвиля. Тому в лікарнях Запоріжжя, Маріуполя, Авдіївки та Покровська ми відмовилися від балонового газу – це небезпечно, це дорого, це неефективно, і проінвестували в інфраструктуру лікарень, де встановили кисневі станції", – повідомив директор Департаменту регіонального розвитку групи "Метінвест" Олександр Вишняков, передає Сьогодні.

При цьому він розповів, що у зв'язку із зростанням споживання кисню в лікарнях восени 2021 року група "Метінвест" прийняла рішення збільшити поставки до 100 тонн на добу.

"На сьогоднішній день тільки за останній місяць відвантажено понад 1700 тонн рідкого кисню. Якщо в жовтні добова норма становила 80 тонн на добу, то сьогодні, в листопаді, фактична цифра - це вже 100 тонн", – повідомив Вишняков.

При цьому він підкреслив, що 1 тонна кисню закриває потреби приблизно ста хворих на коронавірус в день.

Метінвест - вертикально інтегрована група гірничо-металургійних компаній. Основними акціонерами Metinvest B.V. є SCM (71,24%) та СМАРТ-ХОЛДИНГ (23,76%).

У 2020 році Рінат Ахметов спільно з бізнесами SCM, футбольним клубом "Шахтар" та Фондом Ріната Ахметова першими прийшли на допомогу країні у боротьбі з коронавірусом. З особистої ініціативи на цю мету було виділено понад 450 млн грн у рамках проекту Фонду "Боротьба з COVID-19 в Україні".

З початку епідемії Фонд Вадима Новинського направив на боротьбу із поширенням коронавірусної інфекції в Україні понад 100 млн грн. Кошти прямували на закупівлю апаратів ШВЛ, ПЛР-тестів та спеціалізованих лабораторій, засобів індивідуального захисту для медиків.

Автор: Олег Макаров
Новини заразКонтакти