У понеділок, 15 червня, Україна відновила міжнародне авіасполучення. Аеропорт "Бориспіль" прийняв перший авіарейс "Мінськ - Київ".
Про це на своїй телеграм-сторінці написав міністр інфраструктури Владислав Криклій.
За його словами, всі пункти пропуску в українських аеропортах відкриті після карантину, проводиться робота з авіакомпаніями щодо відновлення рейсів. Він підкреслив, що авіакомпаніям потрібен час, щоб забезпечити продаж квитків.
"На цьому тижні плануються: Lufthansa за маршрутом: Франкфурт - Київ (Б) - Франкфурт. KLM за маршрутом: Амстердам - Київ (Б) - Амстердам. SWISS International Airlines: Цюріх - Київ (Б) - Цюріх. Belavia: Мінськ - Київ (Б) - Мінськ", - анонсував у соцмережі Криклій.
Також він повідомив, що з 16 червня Wizz Air Hungary планує почати польоти з України до Австрії, Латвії, Німеччини, Польщі, Угорщини, Португалії, Данії, Греції, Литви, Словаччини, Естонії і Великобританії (компанія вже має дозвіл).
"З 21 червня - Ryanair з Києва до Барселони, Мадриду і Кракова (дозволи на здійснення рейсів очікуються). З 22 червня виконувати регулярні міжнародні рейси планують українські авіакомпанії", - написав Криклій і додав, що вимоги безпеки - у пріоритеті.
Крім того, міністр порадив обов'язково перевіряти інформацію перед купівлею квитків за умов в'їзду громадян України до країн ЄС, які поки не відкрили свої кордони для українців.
Читати такожМіжнародного авіасполученню дали зелене світло: куди вже можна полетіти з України"В такому випадку право на в'їзд мають іноземці, дипломати і українці з робочими візами або видом на проживання в ЄС, а також в інших випадках, визначених країною в'їзду", - йдеться в повідомленні.
Читати такожКарантин в Україні можуть посилити: Кабмін готує зміниНагадаємо, раніше повідомлялося, після запуску міжнародних авіаперельотів з 15 червня 2020 року для пасажирів з країн так званих "червоної" та "зеленої" зон будуть діяти різні правила. Про це заявив керівник Міністерства охорони здоров'я Максим Степанов.
"Ми ділимо країни на "червону" і "зелену" зону. "Червона" зона ‒ країни з епідеміологічною ситуацією гіршою, ніж в Україні. Ми це робимо за показником кількості активних випадків захворюваня на 100 тисяч населення. Цей показник ми будемо встановлювати на рівні 40 на 100 тис. населення. Країни з великим показником ‒ "червона" зона, з меншим ‒ "зелена", ‒ пояснив Степанов.