Фортуна обирає найрозумніших: “1+1 Україна” розпочав зйомки легендарної вікторини “Колесо фортуни”

Стартували зйомки нового розважально-інтелектуального проєкту “Колесо фортуни”, прем'єру якого глядачі побачать уже зовсім скоро.

Легендарна вікторина створюється за міжнародним форматом “Wheel of Fortune”, що підкорив 60 країн світу.

У кожному випуску троє кмітливих та сміливих учасників змагатимуться, відгадуючи фрази, зашифровані у пазлах. Питання пазлів перевіряють швидкість мислення та ерудицію. А випробувати удачу допоможе велике Колесо, обертаючи яке можна виграти грошові суми та цінні призи. Поєднавши знання, стратегію та везіння, учасники зможуть виграти додаткову суму в суперфіналі. Цікаво, що жоден учасник не піде з гри із порожніми руками.

Учасниками гри є звичайні українці, різного віку та професій. Зокрема, серед перших учасників вікторини – вчителька географії, менеджерка фармацевтичної компанії, фітнес-тренер, лікар, юрист, стендап-комік, менеджер з продажу посуду, викладачка з постановки голосу, шеф-кухар, аутентифікатор люксових брендів.

Проте шоу відкриє країні й справжні таланти та непересічних особистостей. Наприклад, мама в декреті Олена Шевченко, яка посіла 2 місце на Чемпіонаті Світу з 24-годинного бігу, подолавши за добу 254,463 км без сну; Ольга Стеценко, яка народилась в Миколаєві, мала свою школу німецької мови та отримала найвищу відзнаку коміка у Німеччині за найзворушливіший стендап; Дешвар Ліна, засновниця простору соціалізації, вибору та гідності для підлітків і молоді зі складними порушеннями розвитку "Школа для кожного"; Кожушко Іван, засновник українського театру мюзиклу; 61-річний Віктор Гулеватий, який вивчає англійську мову та акторську майстерність в Університеті третього віку та співає в народному хорі "Явір".

Ведучим вікторини “Колесо фортуни” стане Юрій Горбунов.

Увага всіх учасників та глядачів прикута до великого яскравого Колеса фортуни, яке розділене на сектори з різними грошовими сумами, бонусами та штрафами. Все залежить від везіння учасників: передбачити, на який сектор покаже стрілка на колесі, або скерувати її навмисно на бажану суму неможливо.

Колесо визначає хід гри: учасник може знати правильну відповідь, вибудувати стратегію, але потрапити на сектор “Банкрот” і все втратити.

Характерними особливостями міжнародного формату Wheel of Fortune є наявність двох типів питань – “Швидкі пазли”, які відгадуються учасниками на швидкість, та “Основні пазли”, під час яких гравці крутять Колесо та виграють грошові суми. Останнім етапом гри є “Супер фінал”, під час якого грає лише один учасник, який за результатами всіх раундів назбирав найбільшу кількість грошей. Учасники можуть називати лише приголосні букви, а голосні літери “купуються” із суми, виграної протягом гри. В українській адаптації “Колеса фортуни” в пазлах зашифровані фрази, а не одне слово.

Питання гри побудовані на прислів'ях та приказках, текстах популярних пісень, загальновідомих фразах зі школи та побуту, а також фактах з історії та географії. Тому випробувати спритність свого розуму зможе кожен!

Над розробкою питань працює команда на чолі з Олександром Авраменком, відомим мовознавцем, педагогом і популяризатором української мови.

Нагадаємо, що гра вперше вийшла на екрани США 1975 року на телеканалі NBC, триває дотепер, налічує 40 сезонів і є другим найбільш популярним американським проєктом, подивитись який збирається 21 мільйон глядачів щотижня. Локальні версії “Wheel of Fortune” виходять у понад 60 країнах світу. Проєкт не лише розважає, але й сприяє розвитку логічного мислення та знань у різних галузях.

Виробництвом проєкту займається Big Brave Events 1+1 media.

Новини заразКонтакти