Як підкреслив він у коментарі Апострофу, ініціатори блокування Telegram-каналів не розуміють базових принципів маршрутизації телекомунікаційного месенджера.
"В основному причиною подібних думок в голові - є крайня і безпросвітна тупість", - упевнений експерт.
При цьому він нагадав, що з ідеєю блокування месенджерів вже виступав Роскомнагляд, Іран, а також китайська влада.
"Щось вийшло тільки у Китаю. Але мені здається, що це знову буде курям на сміх. Оскільки це рішення поки не дуже технічно реалізовується. Досвід інших країн повинен підказувати, що все не так просто. І щось мені здається, що якщо настільки тоталітарна країна як Російська Федерація не змогла заблокувати, то у нас і поготів не вийде", - додав Книш.
Раніше слідчий відділ Голосіївського управління поліції Головного управління Національної поліції в Києві зажадав заблокувати роботу в Україні 426 сайтів на підставі рішення суду.
Пізніше в столичній прокуратурі заявили, що блокування 426 сайтів скасовується, оскільки поліція закрила кримінальну справу, за якою Голосіївський райсуд Києва прийняв дане рішення.
Раніше в Україні інтернет-провайдери почали отримувати судове рішення про блокування Telegram-каналів згідно з рішенням Київського районного суду міста Харкова, до якого звернулася Служба безпеки.
Під заборону потрапили ресурси: Резидент, легітимний, Картель, Пліткарка.