"Велика різниця": експерти порівняли систему стимулювання економіки в Італії та Україні

Фото tourdnepr.com

Італійський уряд, зокрема, підтримує металомісткі проекти та інвестиції в них.

Україна та Італія мають багато подібного в економічному і політичному розвитку, а також велику кількість мігрантів, які працюють за кордоном у пошуках кращого життя.

Про це йдеться в матеріалі на сайті The European Morning Post, який посилається на інформацію Інституту Фрідмана.

Більш того, наголошується в статті, дві держави активно співпрацюють в різних сферах від туризму і модної промисловості, до будівництва і металургії. Але італійський уряд набагато більше стурбований вдосконаленням своїх міських підприємств, які в основному розташовані в північному регіоні країни.

"Існує велика різниця між італійським та українським досвідом стимулювання економіки шляхом оподаткування, протекціонізму і механізмів субсидування", - йдеться в матеріалі.

Зазначається, що італійський уряд, зокрема, підтримує металомісткі проекти та інвестиції в них. Завдяки цьому будуються нові мости, вітрові господарства, автомагістралі й виробничі потужності.

"Більш того, новий план відновлення італійської економіки передбачає підтримку підприємств на 2021-2026 рр. У загальній сумі 193 млрд євро, з яких 65 млрд євро будуть виділені у вигляді грантів. В Україні в той же час вводиться вище податкове навантаження, що еквівалентно близько 70-90 мільярдів євро, виведеним з обігу бізнесу ", - пише The European Morning Post.

"Звичайно, Україна, яка святкує 30 років незалежності цього літа, перебуває тільки на початку свого шляху до демократії, але помилки в економічній, фінансовій і податковій політиці можуть дорого коштувати країні й вплинути на її розвиток", - підсумували експерти.

Новини заразКонтакти