Справжні поціновувачі пива завжди ретельно обирають цей напій, адже цінують його за якість. А ще справжні гурмани надають перевагу пабу, а не пивбару. За їхніми словами, атмосфера теж має значення. Як вберегти себе від бодяги у пивному закладі? Журналістка проекту Таємний агент, який показує Новий канал,Олена Зборовська дізнавалась про це у пивовара Дмитра Хамчукова.
"Дмитро більше десяти років варить пиво в Україні та закордоном.Мені стало цікаво, за якими особливостями він обирає заклади, де варять пиво", - розповідає журналістка.
Дмитро з радістю поділився своїм досвідом. При виборі пива головне дотриматись 3 принципів - а всі інші вже стосуються смаків кожного.
Запах
"Якщо мене зустрічає кислуватий запах, то тут пити пиво не буду. Не може в закладі смердіти зіпсованим напоєм. Має переважати свіжий хмелевий аромат", - в першу чергу заявив Дмитро.
До речі, неприємні фенольні, паперові, земляні та кислі запахи з’являються у пиві, звареному з порушеннями технологій. Могли бути низькі виробничі чи санітарні умови, або при неправильному зберіганні.
Зберігання кег
"Важливо, щоб кеги з пивом стояли не під барною стійкою. Адже там дуже тепло. Завжди звертаю на це увагу", - пояснює Дмитро.
Сool room
"Пиво має зберігатись у спеціальних приміщеннях. При температурному режимі +7-10 градусів", – каже пивовар.
Звісно, що якість пива ви зможете оцінити після першого ковтка. Але до цього зверніть увагу на дотримання умов зберігання напою.
Раніше журналістка Таємного агента розповіла про жахливі умови обслуговування клієнтів в київських пабах після карантину.
Вмикайте щопонеділка о 15:30 програму Таємний агент на Новому каналі, щоб дізнатись більше корисних лайфхаків про все.