Динамо слідом за Шахтарем вилетіло з Ліги Європи

Морено двічі забив у ворота Динамо / Reuters

Київське Динамо в суху поступилося Вільярреалу в 1/8 фіналу ЛЄ.

Київський Динамо у матчі-відповіді з Вільярреалом програло всуху і вилетіло з Ліги Європи на стадії 1/8 фіналу. Іспанці забили два м'ячі у ворота українського клубу.

Кияни пропустили вже на 13-й хвилині зустрічі. Чуквезе навісив у воротарську, куди вбіг Морено і головою відправив м'яч у ворота Бущана.

А на 36-й хвилині Морено оформив дубль і остаточно вбив інтригу в матчі.

У другому таймі Динамо багато помилялося. Загалом друга половина матчу виявилася формальністю, в якому команди більше догравали це двоматчеве протистояння.

Рахунок більше не змінювався, але і цього іспанцям вистачило, щоб впевнено вийти до чвертьфіналу - 4:0 за сумою двох матчів.

Варто відзначити, що цей сезон Динамо починало в Лізі чемпіонів, посівши у своїй групі з Ювентусом, Барселоною і Ференцварошем третє місце.

Читати такожДинамо і Шахтар несподівано обмінялися люб'язностями перед матчами Ліги Європи

Таким чином визначилися всі учасники 1/4 фіналу Ліги Європи:

Динамо Ліга Європи Reuters

Як раніше повідомляв Главред, Шахтар програв Ромі у матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги Європи. При порожніх трибунах НСК Олімпійського донецький Шахтар так і не зумів відігратися після першої поразки і команда Луїша Каштру з тріском вилетіла з турніру.

Автор: Марія Тупік