Найсмачніше абрикосове варення на зиму: старовинний рецепт

Абрикосове варення рецепт / goodfon.ru

Ці два рецепта для приготування абрикосового варення максимально збережуть всі корисні властивості.

Літо скоро закінчиться, а ось корисні фрукти і овочі взимку так і хочеться їсти. З нашим рецептом зробити собі запаси на зиму - буде вкрай просто.

Щоб відкрити взимку смачну баночку неймовірного абрикосового варення, потрібно знати всього кілька секретів приготування.

А якщо у вас є мультиварка, то приготування ароматного варення не займе багато часу. До того ж при такому способі максимально збережуться вітаміни.

Рецепт варення з абрикос

Вам потрібно:

Абрикоси вибираємо не сильно стиглі. Добре миємо й обсушуємо наші плоди. В мультиварку кидаємо половинки абрикос, переводимо мультиварку на режим гасіння на годину. Через 10 хвилин додайте сік лимона і цукор, обережно перемішайте. Кожні 10-15 хвилин помішуйте, в цей час підготуйте стерильні банки.

Через годину розкладіть наше абрикосове варення і закупорте герметично металевими і скляними кришками. Зберігати варненье в прохолодному місці.

Рецепт абрикосового варення без кісточок

Главред пропонує дізнатися ще один дуже простий рецепт абрикосового варення.

Вам потрібно:

Абрикоси пропонуємо вам вибирати дрібні і солодкі, але при цьому вони повинні залишатися твердими і не перестиглими. Ретельно їх помийте і дістаньте з кожної абрикоски кісточки. Викладіть в каструлю 1 шар абрикос, ретельно посипавши цукром і так кілька разів.

Тепер абрикоси на зиму залишаємо на 12 годиною, для того, щоб вони пустили сік.

Абрикосові часточки повинні просочуватися цукровим сиропом, але не ставати однорідною масою. Ставимо нашу каструлю з абрикосами на плиту і варимо абрикосове варення. У процесі варіння знімати білу піну з варення.

Найкраще варити абрикосове варення пару днів. Якщо такої можливості немає, то після 12 годин, як наші абрикоси дали сік, проварюємо ретельно пару годин.

Стерелізуем банки і розливаємо абрикосове варення на зиму. Охолоджуємо банки з абрикосовим варенням і зберігаємо а прохолодному місці.

Автор: Марія Тупік
Новини заразКонтакти