Як позбутися дерева не спилюючи його - Главред зібрав корисні поради, як знищити кореневу систему небажаних дерев на вашій ділянці. Часто зрізані дерева повторно пускають пагони і цим вони можуть псувати ваш сад чи подвір'я.
Фахівці в аграрній справі розповіли про дієві методи боротьби із небажаними деревами та чагарниками. Вони також розповіли про найпопулярніші методи знищення дерев.
Щоб назавжди знищити небажане дерево фахівці радять просвердлити в стовбурі отвір під нахилом. Довжина отвору має бути така, щоб доходило до серцевини стовбура. Після цього у цей отвір потрібно залити рідину, яка буде швидко знищувати дерево зсередини. Агрономи розповіли, що для такого методу відмінно підійдуть сильні кислоти: оцтова або соляна. Такий метод допоможе знищити дерево за тиждень.
Альтернативою кислотам стане також і бензин, солярка, ацетон - фахівці запевняють, що ефект буде ідентичний. Також можна застосувати гербіциди, адже ними можна вивести не лише бур’яни, а й небажані дерева.
Щоб знищити дерево потрібно на листя розпилити Раундап. Попередньо його варто розвести у воді в сильній концентрації. Таким чином, Раундап в першу чергу знищить листя, а потім воно поступово почне засихати все.
В народі користуються популярним методом за допомогою солі. Відомо, що сіль чудово підходить для знищення кореневої системи дерев. Під час того, як сіль вносять в ґрунт, вона здатна сильно витягти вологу із коріння. Такий метод буде дуже ефективним для невеликих дерев або чагарників з неглибоким корінням. Щоб повністю та назавжди знищити коріння дерев, варто декілька разів повторити таку процедуру.
Однак сіль має і негативний вплив на рослини та ґрунт. Тож, якщо ви будете використовувати такий метод, тож варто бути обережними.
Агрономи розповіли, що для знищення коріння дерев можна застосувати і хімічні методи, однак вони токсичні. Часто для таких цілей використовують Нітрат калію та звичайну сіль. Відомо, що калійна селітра - це недорогий і простий метод для викорчовування коріння дерев.
Також варто пам'ятати, що використання таких хімікатів може завдати шкоди навколишнім рослинам та ґрунту загалом.
Більше цікавих новин: