Міль зникне раз і назавжди: неймовірна народна хитрість від комах у шафі

Що миттєво вбиває міль / Колаж: Главред, фото: Pixabay/ericeven1, Pixabay/Pexels

Для чого кладуть мило в шафу - що відлякує своїм запахом міль.

Головне:

Дрібна комаха міль може завдати великих неприємностей, особливо якщо заведеться в домашніх умовах. Не тільки одяг, а й продукти, а також предмети побуту можуть бути сильно зіпсовані міллю.

Відомі відразу кілька ефективних способів, які дадуть змогу відлякати, а також позбутися молі в найкоротші терміни. Про це йдеться в матеріалі Главреда.

Чим відлякати міль

Простий і швидкий спосіб від молі - це невеликі мішечки з речовинами, які поширюють запахи, що відлякують комах:

Що покласти в шафу, щоб не було молі

Якщо ви виявили ознаки появи молі, діяти потрібно негайно. По-перше, слід обробити полиці та речі, де завелися комахи. Також рекомендують помістити в шафу або в пенал ароматні олії, які відлякають міль. Не варто забувати, що міль йде на запах поту, а ось відлякає комаху запах мила, олій і квітів.

Чого сильно боїться міль

Важливо пам'ятати, що міль, яка живе в одязі, терпіти не може занадто високих, а також надто низьких температур. Її також здатні відлякати гострі запахи.

Якщо ви виявили ознаки молі в шафах, радять простий народний спосіб. Просто розкладіть у місцях появи комах мандаринову шкірку. Розкладаючи її по куточках шаф, ви відлякаєте шкідливих комах.

Що миттєво вбиває міль

Варто не забувати про те, що на міль згубно діють яскраві промені сонця. Також комахи і відкладені ними яйця не переносять температури в 40 градусів тепла і вище.

Тому рекомендується спекотного літнього дня виставити одяг на яскраві промені сонця на кілька годин. Крім того, рекомендується для боротьби з міллю прати речі, на яких бачили міль, з максимально високою температурою.

Більше новин:

Чим небезпечна міль?

Міль - маленький білий або коричневий метелик. Псує вовняні речі та хутро - у шубах і светрах з'являються дірки. Людей вона не кусає і не переносить інфекції, але харчується крупами, які після цього їсти не можна. Міль залишає продукти життєдіяльності, які можуть спричинити алергію, дерматит і кон'юнктивіт.

Новини заразКонтакти