Ви дізнаєтесь:
Вапняний наліт на кранах – неминучий. Його спричиняють розчинені у воді мінерали, такі як кальцій і магній, які залишають відкладення після випаровування води. Також білий наліт часто з'являється на кранах та душових лійках, пише Mirror.
Авторка онлайн-контенту Беатріс, яка публікує домашній та організаційний контент на своєму акаунті в TikTok, розповіла, як правильно доглядати за краном.
За її словами, якщо взяти звичайну свічку та натерти не нею поверхню крана, то можна створити бар'єр, з якого вода просто сповзає, не залишаючи по собі непривабливих слідів.
Вам також може бути цікаво: Як прибрати вапняний наліт з душових лійок: потрібен лише один простий засіб.
«Ось простий трюк, щоб ваші крани були блискучими. Просто натріть віск на кран і відполіруйте його сухою ганчіркою з мікрофібри, щоб отримати гладеньке водовідштовхувальне покриття. Ви також можете використовувати вощений папір для того ж ефекту. Обидва методи створюють бар'єр, який допомагає запобігти появі стійких плям від жорсткої води, зберігаючи ваші крани», - пояснила Беатріс.
Беатріс розповіла, що звичайний оцет повинен добре змити весь віск та відмити кран.
Королева чистоти Лінсі Кромбі каже, що лимон також «чудово» справляється з вапняним нальотом і плямами від жорсткої води.
За її словами, цей дешевий фрукт має «антисептичні властивості» та «солодкий аромат», що робить його ідеальним засобом для чищення.
«Якщо у вас є вапняний наліт на крані, просто розріжте лимон навпіл і проведіть ним по всьому крану, де є вапняний наліт. Залиште лимон на крані на деякий час, щоб він зміг подіяти, а потім змийте його», - сказала вона.
The Daily Mirror - британська національна щоденна газета у форматі таблоїд та є першим представником таблоїдної журналістики.
Газету заснував Альфред Хармсворт 2 листопада 1903 року. Спочатку Daily Mirror замислювалася як газета для жінок, що видається жінками, і мала стати "віддзеркаленням жіночого життя". Це не принесло успіху, тому Хармсворт вирішив зробити газету кольоровішою і з ширшим колом висвітлюваних питань, пише Вікіпедія.
Читайте також: