Що вбиває міль у домі та як боротись із шкідниками - Главред зібрав корисну інформацію про те, як вивести з будинку міль. Варто знати, що міль стає активна у зимовий та осінній час, коли в будинку вмикають опалення, адже вона любить тепле середовище. Однак, у квітні та травні у будинку можуть з'явитись дорослі метелики.
Вам також стане корисним матеріал: Міль не з'їсть ні крупинки: що розумні господині кладуть в шафи. Дізнайтесь, як ефективно позбутися від молі.
Фахівці із дезінсекції приміщень розповіли про те, що в будинках найчастіше заводиться платтяна міль. Вони розповіли найпоширеніші та дієві методи боротьби із комахами.
Фахівці повідомили, що міль не може зіпсувати одяг чи меблі, але для людей вона може стати серйозною проблемою. Міль може за два місяці зіпсувати велику кількість круп своїми личинками та екскрементами. За добу міль може відкласти понад 100 яєць. Якщо людина з'їсть їжу, яку вже зіпсувала міль, то це може мати серйозні загрози:
Міль часто може завестись у будинку через різні крупи, макарони, рис та борошно. За словами експерта, личинки молі зазвичай дуже схожі на рисове зернятко, тому у крупах їх дуже важко побачити.
Проти личинок молі у домі найкраще підійде розчин із господарського мила або 9% оцту. Оболонку личинок, які живуть у килимах та інших речах, може знищити кислотне середовище, а це спричинить і їх загибель. Розчином із мила чи оцту варто ретельно змочити ділянку, де можуть жити комахи, а потім - просушити.
Також міль та її личинки не переносять дуже високих та низьких температур. Взимку, щоб знищити міль, варто просто винести речі на мороз і вони самі загинуть.
Найкращий метод, який допоможе вивести міль із дому - це спеціальні хімічні пастки. Такі пастки дуже приваблюють комах своїм ароматом, а потім з легкістю нищать їх. Такі засоби допоможуть швидко зменшити кількість молі у будинку. Однак, варто бути обережним, адже хімічні пастки мають сильний та специфічний запах.
Спеціалісти радять, що потрібно зробити у будинку, щоб міль зникла:
Більше цікавих новин: