Головне:
Пластик, що пройшов переробку, перетворюється на цінну сировину для виробництва безлічі товарів.
Це не тільки допомагає зменшити рівень забруднення природи, а й сприяє екологічно сталому розвитку, йдеться в матеріалі Главреда.
Сучасні технології дозволяють використовувати перероблений пластик повторно, створюючи з нього нові вироби.
Тканини, одяг, сумки та різноманітні аксесуари;
Із пластикових пляшок (ПЕТ) після переробки виготовляють:
Вторинний ПЕТ-матеріал може бути перероблений у тканини, такі як нейлон, органза і тафта. Деякі бренди навіть повністю шиють одяг із перероблених пляшок. Наприклад:
Пластикові пляшки можна використовувати для створення практичних і декоративних речей. Ось кілька ідей, запропонованих екологічними порталами:
Про проблематику переробки пластику йдеться в матеріалі видання DWУкраїнською. Зазначається, що щохвилини у світі продають один мільйон пластикових пляшок.
При цьому експерти наводять досвід Німеччини, де одна з найкращих систем переробки пластикової тари. Глядачам пропонують ознайомиться з тим, як вона працює і що заважає іншим країнам чинити так само.
Більше новин:
Deutsche Welle (досл. укр. «Німе́цька хви́ля») — німецька державна радіостанція та телеканал, яка мовить на закордоння. Член суспільно-правового телерадіоконсорціуму ARD. Правління розміщене в Бонні, телевізійний підрозділ DW-TV розташований у Берліні. Німецька хвиля транслює радіо- й телепередачі, а також має інтернет-пропозиції тридцятьма мовами, зокрема й українською, повідомляє Вікіпедія.
«Німецька хвиля» заснована 3 травня 1953 року. До 2003 року станція базувалася в Кельні, проте на 50-річчя центр трансляції перемістився до Бонна в нім. Schürmann-Bau («Будівля Шюрманна»), у Боннському міжнародному діловому кварталі (урочистості відбулися 27 липня).
За часів існування СРСР і «холодної війни», «Німецька хвиля» була одним із провідних західних радіо-ЗМІ, що передавала вільну інформацію мовами народів СРСР про життя в «Країні Рад» та у вільному світі, що придушувалася радянською цензурою. На території Радянського Союзу передачі «Німецької Хвилі» «глушилися» засобами активної радіоелектронної боротьби («шумотрон»), а саму радіостанцію радянська пропаганда прилічувала до так званих «Ворожих голосів».