Без оцту: як відмити ущільнювач пральної машини

Як відмити ущільнювач пральної машини / Колаж Главред, фото: скріншот YouTube

Замість того, щоб використовувати жорсткий відбілювач, є проста й ефективна альтернатива.

Ви дізнаєтеся:

Гумка на дверцятах пральної машини - це осередок розмноження бактерій і цвілі, якщо його регулярно не чистити. Якщо цвіль розрослася в цьому місці, її можна видалити за допомогою цього дешевого і простого способу.

Експертка з прибирання Деббі Янг зі Scrub Hub, замість того, щоб використовувати жорсткий відбілювач, каже, що є проста й ефективна альтернатива прямо у ваших кухонних шафах.

Вона рекомендує використовувати таблетки для посудомийних машин - те, що в багатьох будинках завжди є напоготові.

Таблетки для посудомийних машин, які фантастично ефективно справляються з жиром, плямами і запахами в посудомийних машинах, так само легко справляються з очищенням пральної машини.

"Вам не потрібно наймати професіонала для розбирання і глибокого очищення машини або використовувати дорогі мийні засоби для пральних машин. Традиційні таблетки для посудомийних машин - це дешевий і ефективний варіант", - зазначила експертка.

Як відмити гумку пральної машинки?

Переконайтеся, що ваша пральна машина порожня, і засипте одну або дві таблетки для миття посуду прямо в барабан.

Налийте трохи води в дозатор і виберіть для машини температуру 90 градусів, а потім запустіть цикл прання.

Після прання візьміть чисту ганчірку або губку і гарненько протріть гумовий ущільнювач - засохла пліснява видалиться без зусиль.

Вам може бути цікаво:

Чим небезпечна цвіль?

Цвіль є надзвичайно шкідливим мікроорганізмом. Якщо ви часто перебуваєте в приміщенні, ураженому пліснявою, то рано чи пізно перші симптоми відчують навіть люди, у яких немає алергії. Спори цвілі токсичні для людини. Вони легко проникають в організм через шкіру, дихальні шляхи, слизову оболонку, очі.

Цвіль може спровокувати появу хвороб дихальних шляхів і ротової порожнини, захворювань шкірного покриву, розладів опорно-рухового апарату, різноманітних інфекцій. Крім того, цвіль може призвести до загострення захворювань, які вже є у людини.

Однією з основних ознак зараження можуть стати:

  • нежить,
  • чхання,
  • кашель,
  • запалення і почервоніння на шкірі (можливо, зі свербінням);
  • стало важче дихати.
Новини заразКонтакти