Вирішення складних завдань покращує пам’ять, розвиває навички вирішення проблем і підсилює здатність до концентрації. Не всі задачі легко розгадати, і деякі з них, наприклад, загадка, опублікована Times of India, призначені для людей із високим IQ і спонукають до нових випробувань.
Times of India - індійська англомовна щоденна газета та цифрове новинне медіа, що належить і управляється The Times Group. Це четверта за тиражем газета в Індії та найпопулярніша англомовна щоденна газета у світі. В опитуванні 2021 року Інститут Рейтер визнав TOI найдовіренішим медіа-брендом серед англомовних користувачів онлайн-новин в Індії, повідомляє Вікіпедія.
Хоча іноді вони можуть здатися трохи заплутаними й навіть дратівливими, головоломки вчать мозок працювати краще і реагувати швидше.
Умова текстової загадки така: «A — сестра B, C — мати B, D — батько C, E — мати D. Отже, ким є A для D?»
Можливо, вам доведеться кілька разів перечитати умову або накреслити схему, якщо складно уявити це в думках.
Дослідження показують, що регулярне вирішення головоломок робить нас швидшими, уважнішими й загалом тренує мозок, допомагаючи його розвитку. Тут не обійтися без постійної практики — складні завдання допомагають розширювати розумові здібності та підсилюють фокус і здатність до навчання.
Такі головоломки позитивно впливають на здоров’я, стимулюючи мозкову діяльність. Хоча вони не можуть цілком запобігти деменції, підтримують когнітивну активність.
Якщо поки не вдалося знайти рішення — не переймайтеся, це непросте завдання. Чим частіше ви практикуєтесь, тим легше мозку вирішувати подібні задачі.
А тепер — відповідь! Якщо потрібно ще трохи часу, зупиніться тут, але якщо готові дізнатися, читайте далі.
Головоломка – завдання, для розв’язання якого, як правило, потрібна кмітливість, а не спеціальні знання високого рівня. Проте деякі головоломки стимулюють теоретичні та практичні розробки вчених.
Є головоломки словесні (умова задана у вигляді тексту), графічні (умова у вигляді малюнку), з предметами (сірниками, монетами тощо) та механічні, пише Вікіпедія.
Загадка базується на певній послідовності: A і B — сестри, B є матір’ю A, отже, C — теж мати A. Оскільки D — батько C, то C є бабусею A по материнській лінії. Отже, відповідь — «внучка».
Окрім цього, Главред також ділився унікальною головоломкою, де треба зайти метелика серед папуг. На виконання завдання є 15 секунд.
А от в цьому завданні треба знайти папужку в джунглях. Такі головоломки також чудово розвивають витримку та, що особливо цінно сьогодні, дозволяють відволіктися від тривог і негативних думок.
В цій чудернацькій головоломці лише найуважніший знайде восьминога. На картинці потрібно відшукати морського жителя. Однак завдання не з простих, адже він майстерно зливається з навколишньою сценою.
Є ще одна нелегка задачка - тут лише людина з надздібностями зможе знайти цифру 9.
Інші цікаві головоломки: