Як святкують Різдво і Новий рік та якими подарунками обмінюються в різних куточках світу.
Найголовніше:
Які бувають святкові подарунки з різних куточків світу
Що за смаколики можна подарувати на свята іспанцям
Новий рік у Китаї - чому важливі саме парні подарунки
Різдво та Новий рік – це особливий час, коли люди обмінюються подарунками, бажаючи щастя й добробуту своїм рідним і друзям. У кожної країни існують унікальні традиції, що відображають їхню культуру, звичаї й навіть кліматичні умови.
Главред з посиланням на РБК-Україна пропонує дізнатися про святкові звичаї різних країн, які можуть надихнути вас на створення оригінальних різдвяних подарунків.
Іспанія: На зимові свята іспанці дарують невеликі подарунки. Найпопулярніший серед них – плетений кошик із солодощами, шампанським чи іншими напоями. Такі сюрпризи створюють відчуття затишку й тепла. Особливо популярні національні смаколики: туррон, марципани та інші традиційні десерти.
Китай: У цій країні, де Різдво не святкують, центральною подією є Китайський Новий рік. Подарунки тут часто парні: це може бути набір із двох чашок, двох пледів або аксесуарів. Такий вибір символізує гармонію і єдність.
Індія: Індійці люблять дарувати подарунки, виготовлені власноруч. Це може бути в'язаний шарф, глиняна статуетка чи прикраси ручної роботи. Подібні подарунки передають тепло і щирість дарувальника.
Італія: В Італії популярні стильні й практичні подарунки – шарфи, сумки, ремені чи годинники. Вони згодом стають частиною щоденного життя отримувача. Родинним дарункам тут приділяють особливу увагу.
Англія: Англійці надають перевагу подарункам, які мають історичну або емоційну цінність. Це можуть бути колекційні предмети, прикраси чи інші особливі речі, що передаються через покоління.
США: Американці обожнюють дарувати багато подарунків, навіть невеликих. Для них важливий сам процес розпакування, що приносить радість.
Франція: У Франції цінують індивідуальність. Подарунки підбираються з урахуванням смаків та інтересів одержувача – це можуть бути практичні речі чи персоналізовані сертифікати.
Новорічні свята для українців символізуються, в першу чергу, з різдвяним деревом. Розповідаємо, що треба додати до ялинки, щоб вона стояла довше.
Новорічна ялинка - справжнє або штучне прикрашене дерево ялини, ялиці, або сосни, що використовується як головний атрибут свята Нового року. Вперше з'явилась за ініціативою радянського партійного пропагандиста Павла Постишева у 1935 році як заміна різдвяній ялинці. Окрім країн колишнього СРСР, звичай прикрашати дерева до Нового року також існує у деяких країнах колишньої Югославії, Туреччині, Китаї та В'єтнамі, пише Вікіпедія.