Не розрядиться та не зламається: як заряджати повербанк швидко і правильно

Як правильно користуватись павером та скільки його заряджати / Коллаж: Главред, фото: Pexels/Lukas, Pexels/Steve Johnson

Існує таємний рецепт, що допоможе батареї повербанку працювати на повну потужність.

Головне:

Повербанк став незамінним помічником у сучасному житті, проте не всі знають, як правильно його заряджати. Неправильне використання або невідповідний підхід до зарядки може скоротити термін його служби.

Щоб пристрій працював довго і ефективно, важливо дотримуватися простих рекомендацій, про які розповідає Главред з посиланням на 24 канал.

Як правильно заряджати повербанк?

Для зарядки повербанка його можна підключити до комп’ютера або розетки через адаптер USB.

Індикатори на пристрої показують рівень заряду: кожен із чотирьох світлодіодів відповідає за 25% батареї.

Щоб забезпечити максимальну потужність батареї, фахівці радять провести три повних цикли зарядки – повністю розрядити та зарядити пристрій до 100%. Це допоможе батареї працювати на повну потужність.

Скільки часу заряджається повербанк?

Час зарядки залежить від потужності:

  1. До 5000 мАг: 1–3 години.
  2. 5000–15000 мАг: 3–6 годин.
  3. Понад 15000 мАг: від 6 годин і більше.

Чого не варто робити з повербанком?

Щоб пристрій служив довше, дотримуйтеся цих правил:

Існує також простий прийом, як почистити сітку динаміка на телефоні. Йти до спеціалістів не обов'язково, це реально зробити вдома.

Інші корисні новини:

Що таке зарядна станція?

Зарядна станція - це великий потужний повербанк, який може заряджати не тільки смартфон чи планшет, але й прилади, які споживають більше електроенергії. Наприклад, електрочайник, телевізор, комп’ютер тощо. Сучасні зарядні станції можуть працювати в режимі джерел безперебійного живлення. Коли станція під’єднана до мережі, вона заряджається сама і передає струм приладам, які до неї підключені. Під час знеструмлення станція продовжує живити під’єднаний пристрій не від мережі, а від власної батареї. Це дозволяє уникнути аварійного відключення приладів та забезпечити їх роботу протягом певного часу, навіть коли вдома немає світла.

Новини заразКонтакти