Ви дізнаєтеся:
Коли ми у відповідь на якісь приємні побажання хочемо побажати того ж самого іншій людині, то можемо вживати одне з двох слів – взаємно чи навзаєм. Проте часто може виникати запитання, яке з цих слів правильно використовувати.
Радимо також прочитати матеріал: Чим відрізняються 2 дідусі: треба мати "зір орла", щоб помітити відповідь за 31 секунду
Вчителька української мови і блогерка з Дніпра Світлана Чернишова у своєму YouTube-каналі "Учителька української" розповіла, чи є неправильним якесь із цих слів.
Вона зазначила, що нерідко люди вважають, що в українській мові немає слова "взаємно" і потрібно говорити "навзаєм".
Проте, за її словами, правильно вживати обидва слова.
"Взаємно це українське слово правильне. А навзаєм – це також українське слово, але діалектне. Використовувати можна і те, і те", – зазначила вчителька.
Дивіться відео про те, як правильно – взаємно чи навзаєм:
Як раніше повідомляв Главред, Ольга Багній пояснила, як правильно казати – "оранжевий" чи "помаранчевий". Насправді не всі здогадуються про важливий нюанс у вживанні цих слів.
Також раніше вчителька української мови і блогерка з Дніпра Світлана Чернишова пояснила, чому потрібно казати "Миколович" і "Миколівна". Насправді якщо батька звати Микола, на дітей неправильно казати "Миколайовичі".
Вас також може зацікавити:
Світлана Чернишова – вчителька української мови з Дніпра. Вона викладає вже понад 30 років. Стала відомою після того, як почала публікувати навчальні відео з української мови у TikTok, а потім на YouTube.
Станом на початок 2025 року у неї було 102 тисячі підписників на сторінці "Учителька української" у TikTok, а також 41 тисяча підписників на сторінці з такою ж назвою в YouTube.