Як побороти ревнощі у стосунках: корисні лайфхаки

Ревнощі можуть зруйнувати прекрасні відносини. / yavahitna.com.ua

Ревнощі можуть зруйнувати прекрасні відносини.

Ви коли-небудь замислювалися, чи бреше ваш партнер вам про те, куди він йде? Може, він пише в Facebook своєму колишньому чоловікові або дружині? Або ви зіпсували ідеально хороший вечір, звинувативши свого партнера в тому, чого, як ви майже впевнені, він навіть не робив?

Якщо так, то ласкаво просимо в клуб ревнощів.

Суть в тому, що в ревнощів немає нічого приємного. Це руйнує відносини, змушує вас почувати себе божевільним і запалює хворобливу лампочку, яка живе у вашому серці.

Але при спробі подолати ревнощі іноді може здаватися, що ви намагаєтеся контролювати приливну хвилю. Ви не збираєтеся руйнувати греблю, але ви не можете утримати свою ревниву воду від протікання.

Читати такожРевнощі, скупість і розкидані шкарпетки: чим кожен знак дратує в побуті

Ніхто не хоче ревнувати. Ревнощі може зруйнувати прекрасні відносини. Вона живить недовіру, завдає шкоди самооцінці і рідко приносить користь. Тим не менш, багато хто з нас безсилі зупинити її, пригнічуючи наші думки, дії і мова.

Отже, що ми можемо зробити з цим? Як побороти ревнощі? Ось 8 порад, як подолати ревнощі у відносинах.

1. Рахуйте до десяти

Немає нічого приємного в тому, щоб зловити вашого партнера, який відправляє кокетливе повідомлення комусь іншому або слухати, як він закохується в якусь знаменитість, але чи дійсно через ці речі варто засмучуватися?

Коли ревнощі починає викликати у вас гнів, закрийте очі, зробіть глибокий вдих і порахуйте до десяти. Після десяти секунд запитайте себе, чи дійсно те, через що ви засмучені, варто того, щоб зіпсувати вам день.

Якщо вам необхідно підняти це питання, зробіть це спокійно. Замість того, щоб кричати на партнера або принижувати його, просто скажіть: «мені стає трохи незручно, коли ти робиш...».

2. Довіряйте своїм інстинктам

Наведена вище порада була розроблена для людей, які мають справу з надмірною ревнощами, а не для тих, у кого є законні причини підозрювати свого чоловіка (наприклад, партнери відкрито фліртують з іншими, мають таємну дружбу або брешуть вам).

Як дізнатися, чи вірний ваш партнер? Суть в наступному: довіряйте своїм інстинктам.

Швидше за все, ви знаєте, що занадто гостро реагуєте на якусь дурість, але якщо ваша інтуїція підказує вам, що у ваших стосунках щось не так, ви, ймовірно, праві!

Спокійно і шанобливо поговоріть зі своїм партнером про те, що ви відчуваєте, і з'ясуйте, що псує ваші відносини.

3. Робота по зміцненню довіри

Довіра-важливий аспект здорових, щасливих і приносять задоволення відносин. Подолання ревнощів вимагає наявності здорового рівня довіри.

Ви зміцнюєте довіру як пара, коли:

Роблячи так, ви і ваш чоловік (а) зміцните здорову довіру, яке дозволить вам відчувати себе в безпеці і коханими у ваших відносинах.

4. Підвищуйте любов до себе

Ревнощі часто виникають через проблеми з самооцінкою. Можливо, ви не відчуваєте себе гідним чиєїсь безумовної прихильності або, можливо, хтось зрадив вашу довіру в минулому, і це змусило вас почувати себе ніяково, віддаючи своє серце.

Як би там не було, здорові відносини грунтуються на здоровому рівні любові до себе. Підвищення любові до себе також допомагає подолати ревнощі. Ви можете практикувати підвищення любові та поваги до себе, проводячи час на самоті та навчившись цінувати свою власну компанію, добре ставлячись до свого тіла та працюючи над саморозвитком.

5. Повідомте про свої почуття

Те, що ви і ваш партнер вважаєте правильним у взаєминах, може бути зовсім іншим, тому так важливо відкрито висловлювати свої почуття.

Гарне вираження своїх почуттів-важливий крок у подоланні ревнощів. Усвідомлення того, які дії і поведінка зашкодить вашому партнерові і навпаки, допоможе вам і вашому чоловікові побудувати здорові відносини, засновані на повазі.

6. Розгляньте можливість консультування

Ваша ревнощі бере верх над вашими відносинами?

Найчастіше ревнощі виникає через те, що сталося з вами в минулому. Можливо, у вас було травмуюче дитинство або хтось, кому ви довіряли емоційно, вербально або фізично, заподіяв вам біль. У будь-якому випадку терапія може допомогти: Що таке сімейне консультування і як воно допомагає у взаєминах

Спілкування з професіоналом особисто, через Zoom / Skype або в чаті може допомогти вам розібратися в тому, що змушує вас проявляти ревнощі.

Терапевт також може дати вам механізми подолання гніву або ревнощів в майбутньому - або він може навіть підтвердити ваші почуття і повідомити, що у вас може бути законна причина для ревнощів.

7. Скорегуйте свої очікування у відносинах

Одна з порад щодо подолання ревнощів-переглянути свої очікування щодо відносин.

Той факт, що ви перебуваєте у відносинах, не означає, що ви втратили здатність знаходити когось привабливим. Якщо ви помітите когось за межами вашого нинішнього роману, це не означає, що у ваших стосунках щось не так або ви не прив'язані до свого партнера.

Поки ваш партнер не діє відповідно до його потягом до когось іншого, турбуватися нема про що.

Зверніть увагу, що зміна ваших очікувань не означає зниження ваших стандартів. Ви не повинні бути з тими, хто змушує вас почувати себе погано.

8. Висловлюйте ревнощі здоровим чином

Важливо пам'ятати, що ревнощі, виражена відразу ж, не обов'язково повинна бути чимось поганим!

Ревнощі дійсно можуть допомогти парам:

Але знову ж таки, те, як ви висловлюєте ревнощі, буде визначальним фактором того, наскільки добре вона допоможе у Вашому житті. Якщо ви накинетеся на свого партнера і кричите, швидше за все, це не поліпшить ваші відносини. Але якщо ви шанобливо висловлюєте свої побоювання, ви і ваш партнер можете використовувати ревнощі як можливість вчитися і рости як пара.

Ревнощі не завжди погано, але якщо це так, вам потрібно взяти його під контроль! Ви можете подолати ревнощі у відносинах, працюючи над любов'ю до себе, шанобливо спілкуючись з чоловіком і коригуючи свої очікування. Це сприятиме щасливим і здоровим відносинам.

Новини заразКонтакти