Де заховане число 363: лише "справжній детектив" вгадає за 7 секунд

Де заховане число 363: лише "справжній детектив" вгадає за 7 секунд

Непросто буде здогадатися, де саме заховалося непарне число серед великої кількості чисел 366.

Головоломки – це чудовий спосіб випробувати власні розумові здібності, уважність та логіку. Вони бувають найрізноманітніших типів і рівнів складності, тож кожен може знайти щось собі до смаку.

Ви вважаєте себе справжнім майстром розгадування? Спробуйте пройти наступне випробування і перевірте, наскільки ви уважні.

У наступному завданні на зображенні розміщено багато однакових чисел 366. Але серед них хитро заховане інше число – 363. Його і потрібно знайти, пише jagranjosh.

Це завдання – наче заплутаний лабіринт для розуму, де вихід знайдуть лише наполегливі. Якщо ви зосереджені, терплячі та уважні до деталей – маєте всі шанси здобути перемогу.

Завдання ускладнюється тим, що на його розв’язання дається лише 7 секунд. Це справжній челендж, який здолають лише одиниці.

Можете запустити таймер або скористатися секундоміром, щоб стежити за часом.

Де заховане число 363/ jagranjosh

Коли знайдете відповідь, просто перегорніть сторінку вниз, щоб перевірити, чи правильна ваша відповідь.

Непросто буде знайти заховане число/ jagranjosh

Раніше Главред розповідав про загадку, у якій лише люди із "зором орла" знайдуть 7-му людину – можете перевірити, чи належите ви до супер-інтелектуалів. Впоратися із загадкою зможуть лише люди з надзвичайними інтелектуальними здібностями.

Також раніше ми розповідали про загадку, у якій треба вгадати, де 3 відмінності між дівчатами – лише одиниці знайдуть їх за 37 секунд. Впоратися з таким надзвичайно складним випробуванням зможуть не усі, до того ж час наступатиме на п’яти.

Вас також може зацікавити:

Що таке головоломки?

Головоломка – завдання, для розв’язання якого, як правило, потрібна кмітливість, а не спеціальні знання високого рівня. Проте деякі головоломки стимулюють теоретичні та практичні розробки вчених.

Є головоломки словесні (умова задана у вигляді тексту), графічні (умова у вигляді малюнку), з предметами (сірниками, монетами тощо) та механічні, пише Вікіпедія.

Новини заразКонтакти