Акторка веб-серіалу Fake розповіла про своє ставлення до віртуального спілкування, а психолог — як правильно проводити digital-детокс і позбутися залежності від соцмереж.
27 липня виходять всі 8 серій серіалу Fake, і напередодні прем'єри шоуранери нагадали, що нова небезпека нинішнього десятиліття - залежність від соцмереж.
Будь-яка залежність — згубна, в тому числі і від віртуального спілкування. Про це нагадує серіал Fake.
Перший веб-серіал StarLightMedia розповідає про дівчину Лізу, яка живе фейковим luxury-життям в Instagram і пропонує глядачем важливе питання: що обираєте ви — бути кимось чи здаватися ним?Читати такожСеріал Fake - дата виходу, актори, саундтрек і сюжет
"Зараз така ситуація на кожному кроці: перед тим, як випити кави, ми повинні його сфотографувати і опублікувати в Instagram і так далі. У молоді дуже велика проблема з цим. Хочеться, щоб люди більше цінували живе спілкування та живі емоції., — каже Аня Остапенко, яка зіграла Лізу в серіалі Fake.
Психолог проекту Від пацанки до панянки, який знімає Новий канал, Наталія Борисова вважає, що краще всього встановити ліміт перебування в інтернеті, чергуючи його з фізичними вправами, прогулянками, спілкуванням з друзями і т. п.
Вона виділила правила діджитал-детоксу, які допоможуть впоратися із залежністю.
Принципи боротьби з залежністю від соцмереж :
принцип gadget-free – час, протягом якого ви абсолютно не користуєтеся гаджетами, а виділяєте його на роботу або розваги в реальному житті;
фільтрація цифрових каналів і позбавлення від непотрібного контенту;
установка таймера з сигналом, що показує, що час на соцмережі минув;
робити різні вправи на концентрацію уваги, які допомагають мозку розвантажитися від величезної кількості інформації, поглиненої через інтернет.
Нагадаємо, що в серіалі Fake зіграли не тільки актори Перших Ластівок і Новенькою, але і учасники проектів Таємний агент і Від пацанки до панянки на Новому.