Лікар-дієтолог Ольга Корабльова пояснила, на що потрібно звертати увагу при покупці черешні. Також вона розповіла про наслідки вживання зіпсованих ягід.
"На відміну від багатьох інших фруктів і ягід, черешню збирають тільки коли вона встигає повністю. Після того, як її зривають з дерева, процес дозрівання припиняється. Потім черешня може тільки псуватися", — каже фахівець.
За її словами, якщо плодоніжка темного кольору - продукт не надто свіжий. Ягода повинна бути пружною, без тріщин і, тим більше, слідів механічних пошкоджень: м'яка і волога черешня швидко псується.
"У коробці, з якої ви набираєте черешню, не повинно бути підгнилих ягід. Черешня з ознаками бродіння, частково зіпсувалася, здатна викликати розлад шлунково-кишкового тракту", - попереджає дієтолог.
Читати такожЛікарі розповіли про підступну небезпеку черешні
Також Ольга Корабльова стверджує, що щільні ягоди, без залишків вологи і зі збереженою плодоніжкою, будуть зберігатися при кімнатній температурі до двох днів, а в холодильнику до п'яти днів.
Вчені знайшли незвичайний зв'язок між кавою, чаєм і діабетом.
Експерт розповіла, що бадьорить тіло краще кави.
Медики назвали дієві методи, дотримання яких дозволяє людині швидше заснути. Як кажуть сомнологи, перед сном категорично не варто читати новини.