За словами лікаря-терапевта і клінічного фармаколога Лади Ступакової, фрукти - річ корисна для організму, але тільки якщо ними не зловживати.
Коли людина думає, що їсть абсолютно нешкідливі для тіла фрукти - то це не зовсім так. Як написала на своїй сторінці в Instagram лікар-терапевт і клінічний фармаколог Лада Ступакова, з фруктами людина у великій кількості споживає фруктозу, яка захоплюється білками печінки.
розповіла, які фрукти таять в собі небезпеку для людини
"Не можна їсти фрукти в необмежених кількостях. Коли кажу про це, багато хто щиро дивується, як же так? Фрукти-суцільна користь, а соки? Соки - ранній прикорм дітям. Фрукти - цукор. Цукор в надлишку - порушення вуглеводного обміну, надлишок жиру під шкірою і між органами - тригліцеридів", ‒ написала вона пише доктор Ступакова.
Важливо знати, за думкою лікаря:
Фрукти їмо тільки з клітковиною, цільні або перемелені в смузі! Соки- концентрат цукрів, блискавично надходять в кров.
Віддаємо перевагу фруктам з низьким глікемічним індексом (до 40), інсуліновим індексом до 30, глікемічним навантаженням.
Максимальная кількість фруктози в день - 10 грам , це приблизно одне яблуко, 3-4 сливи або абрикоса.
У США дослідники закінчили проект, який присвячений проблемі - який зі сніданків допомагає людині боротися з ожирінням найкраще.
Дослідникам з Інституту молекулярної біотехнології при австрійській академії наук (IMBA) вдалося виявити групу людей, які не товстіють незалежно від вживаної в їжу їжі.