У журналі JAMA Internal Medicine було задокументовано виживання понад 416 000 людей протягом 16-річного періоду - і яка загальна тенденція? Заміна яєць і червоного м'яса рослинними білками врятувала життя.
Рослинні білки включають боби, горіхи і цільнозернові продукти, і навіть невелика їх кількість в раціоні може продовжити життя. Хоча невелика зміна дієти знизила ризик смерті на 24 відсотки у чоловіків та на 21 відсоток у жінок, ця перевага була врахована навіть у незначних змінах.
Заміна тільки трьох відсотків споживаних вами калорій з тваринного білка, такого як м'ясо, птиця, риба або молочні продукти, рослинним білком, може допомогти вам прожити довше, пише Express.co.uk.
Читати такожСпадковість або спосіб життя: вчені назвали головний секрет довголіття
Згідно з дослідженням, тривідсотковий перехід від тваринного білка до рослинного відповідав 10-відсотковому зниженню смертності від будь-якого типу причини за 16 років.
Інше дослідження, опубліковане в British Medical Journal (BMJ), виявило результати метааналізу.
Вивчивши деталі 32 досліджень споживання білка, в яких брали участь понад 715 000 чоловік, дослідники прийшли до певних висновків.
На підставі отриманих даних дослідники підрахували, що отримання на три відсотки більше калорій з рослинних білків знижує ризик передчасної смерті людей на п'ять відсотків.
Доктор Франк Ху рекомендує людям вважати " червоне м'ясо розкішшю, а не основним продуктом харчування».
Це пов'язано з тим, що високе споживання червоного м'яса пов'язане з:
Отже, скільки червоного м'яса є верхньою допустимою межею? Доктор Ху сказав «що»люди повинні вживати не більше двох-трьох порцій на тиждень".
Хоча червоне м'ясо дійсно містить багато білка, вітаміну В12, цинку, заліза та селену, доктор Ху зазначив, що ви можете отримати ті ж поживні речовини в іншому місці.
«Ви можете отримати таку ж кількість-а в деяких випадках навіть більше - з птиці, риби, яєць і горіхів, а також дотримуючись рослинної дієти», - сказав він.
Клініка Майо заявила, що вживання горіхів може знизити рівень поганого холестерину і тригліцеридів.
Крім того, вживання горіхів може поліпшити слизову оболонку артерій, знизити рівень запалення, пов'язаного з серцевими захворюваннями, і знизити ризик утворення тромбів, які можуть привести до серцевого нападу.
Багаті білками горіхи також містять:
Оскільки горіхи висококалорійні, жменю горіхів-ідеальний варіант.
Американська кардіологічна асоціація рекомендує з'їдати близько чотирьох жмень несолоних горіхів на тиждень.
Найкорисніші для серця горіхи: