Є багато причин, за якими поведінка людини може змінитися.
Деменція - це результат фізичних змін в головному мозку, які можуть вплинути на пам'ять, настрій і поведінку людини. Хвороба Альцгеймера-найчастіша причина деменції.
Від хвороби Альцгеймера немає ліків, але рання діагностика дає людині можливість привести свої справи в порядок, в тому числі вирішити, яке лікування він хотів би отримати, пише Express.co.uk.
Читати такожНазваний теплий напій, який захищає від раку і Альцгеймера
Проблеми зі сном часто зустрічаються у людей з деменцією.
Деякі люди сплять вдень, а вночі не сплять і турбуються. Деякі більше не можуть відрізнити ніч від дня, в той час як інші просто не так активні, як раніше, і тому потребують меншої кількості сну.
Проблеми зі сном або нічне збудження часто є стадією недоумства, яка з часом проходить. Багато людей з деменцією більше сплять на більш пізніх стадіях хвороби.
Благодійна організація по боротьбі з деменцією зазначає, що сон є більш частою ознакою деменції на пізніх стадіях.
Але будь-який збиток, нанесений мозку людини, з часом може привести до того, що він стане слабкіше і слабкіше, а значить, і більш втомленим.
Як результат, людина з деменцією може бути досить втомленою виконувати відносно прості завдання, такі як спілкування, прийом їжі або спроби зрозуміти, що відбувається навколо нього.
Це може змусити людину більше спати протягом дня, оскільки його симптоми стають більш серйозними». Зміни в мозку пов'язані з хворобою Альцгеймера. Поточні дані свідчать про те, що хвороба Альцгеймера викликається аномальним накопиченням білків в головному мозку і навколо нього.
Національна служба охорони здоров'я додала, що, відомі як амілоїд і тау-білки, також зменшується кількість хімічних месенджерів (тобто нейротрансмітерів) в мозку.
"Рівні одного нейромедіатора, ацетилхоліну, особливо низькі в мозку людей з хворобою Альцгеймера", - заявили в NHS.
В даний час тривають дослідження на предмет того, чи можуть серйозні травми голови привести до цього стану.
Було показано, що кілька факторів способу життя та умов підвищують ризик хвороби Альцгеймера, наприклад:
Останні дані також показують, що інші фактори можуть відігравати важливу роль у розвитку хвороби Альцгеймера.Наприклад, причиною можуть бути втрата слуху, соціальна ізоляція і малорухливий спосіб життя.