Офтальмолог розповів, як пов'язані використання смартфонів і імунітет

Офтальмолог розповів, як пов'язані використання смартфонів і імунітет / ua.depositphotos.com/

За словами офтальмолога, є привід "звинуватити" пристрої у виникненні деяких проблем із зором і, як наслідок, зниженні імунітету.

Тривале використання гаджетів може нашкодити імунітету-зору в першу чергу. Про це в інтерв'ю Радіо "Супутник" заявив офтальмолог, доктор медичних наук Ігор Азнаурян.

Медик розповів, що після тривалого використання смартфона або комп'ютера у людини може виникнути синдром сухого ока. Під ним мається на увазі стан, коли слізні залози не виділяють потрібну кількість вологи.

"Коли ми дивимося на екран, то ми не моргаємо, а заворожено читаємо, граємо, дивимося або щось ще, і в цей момент у нас з вами око підсихає, але ми на це не реагуємо",-зауважив Азнаурян.

За словами офтальмолога, таким чином, можна "звинуватити" пристрої у виникненні даного синдрому і, як наслідок, зниженні імунітету. Азнаурян зауважив, що без достатньої вологи на органах зору потрапляють на очі мікроби завдають організму людини більшої шкоди.

У разі, коли знизити кількість проведеного за екраном смартфона або комп'ютера часу неможливо, офтальмолог рекомендував користуватися очними краплями. Даний засіб допоможе зволожити слизову оболонку ока.

"Вони не можуть повністю замінити слізну рідину, але все ж це підтримуюча міра", — уклав фахівець.

Читати такожЦифровий детокс: як гаджети крадуть час і що з цим робити

Нагадаємо, раніше екперти заявляли, що список травм і пошкоджень організму, які трапляються у людей, які зловживають роботою з гаджетами, постійно зростає.

Вчені встановили-люди, які курять сигарети з нікотином, в більшості випадків заражаються коронавірусом COVID-19 швидше, а хвороба протікає у них з набагато більш серйозними ускладненнями (ніж у тих, хто не курить зовсім).

Автор: Дмитро Відоменко
Новини заразКонтакти