Надмірне вживання солодкого призводить до агресії і нервово-психічних захворювань. Таку заяву зробили вчені на підставі нового дослідження.
Як повідомляється, надмірне вживання фруктози може негативно впливати на організм людини і його психічний стан. Підсолоджувач відіграє важливу роль у формуванні серйозних форм поведінки - агресії – біполярного розладу, синдрому дефіциту уваги і гіперактивності.
"Фруктоза знижує енергію в клітинах організму і тим самим активізує реакцію отримання їжі. Ця реакція схожа на відчуття голоду і саме вона стимулює імпульсивність і агресію. У доісторичні часи людина змушена була ризикувати життям, щоб добути собі їжу. Хронічна стимуляція цієї реакції може викликати депресію. А гіперактивна реакція організму на цукор сприяє розвитку психічних розладів", - пояснили дослідники у своєму матеріалі в журналі Evolution and Human.
Читати такожМедики розповіли, чому вранці категорично не можна їсти солодке
Медики неодноразово доводили, що надмірне вживання цукру або фруктози може викликати цукровий діабет, ожиріння і негативно впливати на багато процесів в організмі.