Ненаситний Ковід-19 змінив свої смаки: у зоні ризику вже не старі люди

Коронавірус змінив смаки / Reuters

Аналіз більше 70 000 випадків COVID-19, в основному в Китаї, показав, що чотири відсотки тих, кому за сорок, будуть шпиталізовані.

Пандемія коронавірусу розгорається - число випадків зараження у всьому світі досягає 800 000, а кількість смертей перевищує 39 000. Сьогодні про смертоносний китайський вірус не пише тільки лінивий. Щодня на теренах інтернету з'являється безліч найрізноманітніших досліджень, версій і гіпотез про те, що це, як це лікувати і коли коронавірус «помре».

Більшість з цих досліджень свідчать про те, що в зоні ризику – люди похилого віку. Але це черговий міф і пастка підступного коронавірусу, який люто атакує людство.

Нове дослідження вчених показало, що люди середнього віку (від 45 до 65) потребують значно більше стаціонарного лікування і вони більше ризикують померти від Ковід-19.

Аналіз більше 70 000 випадків COVID-19, в основному в Китаї, показав, що чотири відсотки тих, кому за сорок, будуть госпіталізовані.

Ця цифра подвоюється до восьми відсотків для пацієнтів у віці 50 років і злітає до 18 відсотків для пацієнтів у віці 80 років і старше.

За даними дослідження, проведеного Імперським коледжем у Лондоні за участю наукового радника уряду професора Ніла Фергюсона, з усіх інфікованих пацієнтів, навіть з легкими симптомами, помре близько 1,4%.

У тих, хто молодший за 20 років, імовірність смерті майже дорівнює нулю.

Результати, опубліковані в журналі Lancet Infecious Diseases, є одними з найбільш повних на сьогоднішній день.

За словами дослідників, їх можна застосовувати в «будь-якій країні».

«Можуть бути окремі випадки, які привертають велику увагу засобів масової інформації, але наш аналіз дуже чітко показує, що у віці 50 років і старше госпіталізація набагато більш ймовірна, ніж у віці до 50 років, і велика частина випадків може привести до летального результату», - розповіла Азра Гані, співавтор дослідження з Імперського коледжу Лондона, повідомляє dailymail.

Читати такожНосити або не носити – у ВОЗ поставили товсту крапку в питанні носіння масокНагадаємо, раніше повідомлялося, вчені прийшли до висновку, що від коронавірусу помирає менше людей, ніж розраховувалося раніше, але все ж більше, ніж помирають від грипу.

Дослідження, опубліковане в медичному журналі The Lancet Infecious Diseases, показало, що близько 0,66% інфікованих вірусом помруть.

Зазначимо, більш ранні дослідження Lancet показували, що рівень смертності від коронавірусу становить 1,38%.

Новини заразКонтакти