Коронавірус став "убивати" менше, ніж очікувалося: нове дослідження вчених

Вчені наполягають, що будь-яке припущення про те, що COVID-19 схожий на грип, є помилковим.

коронавірус
Коронавірус став "убивати" менше / Reuters

Станом на ранок вівторка, 31 березня, "паства" смертоносного коронавірусу налічує 785 тисяч осіб – саме стільки людей у всьому світі заразилися уханьською заразою. "Убив" китайський вірус 37 686 осіб.

Учені прийшли до висновку, що від коронавірусу помирає менше людей, ніж розраховувалося раніше, але все ж більше, ніж помирає від грипу.

Дослідження, опубліковане в медичному журналі The Lancet Infecious Diseases, показало, що близько 0,66% інфікованих вірусом помруть.

Цей рівень смертності від коронавірусу, який нижчий, ніж в попередніх розрахунках, враховує потенційно більш легкі випадки, які часто не діагностуються, але все ж він набагато вищий, ніж 0,1% людей, які померли від грипу.

Зазначимо, більш ранні дослідження Lancet показували, що рівень смертності від коронавірусу становить 1,38%.

Наприклад, на початку березня доктор Ентоні Фаучі, директор Національного інституту алергії та інфекційних захворювань США, сказав, що "якщо ви просто зробите математику, математика покаже близько 2%".

Але він підкреслив, що кількість може зменшитися, і додав, що "вона буде повністю залежати від того, який фактор безсимптомних випадків".

Це пов'язано з тим, що показники смертності зазвичай враховують тільки зареєстровані випадки коронавірусу, які, як правило, більш важкі і, таким чином, доводяться до відома медичних працівників. Безсимптомні випадки - або легкі випадки - не завжди можуть враховуватися.

У той же час вчені наполягають, що будь-яке припущення про те, що COVID-19 схожий на грип, є помилковим, а коронавірус залишається набагато більш небезпечним, ніж сезонний грип, передає CNN.

читайте такожЖивуча зараза: вчені назвали температуру, яка "вбиває" коронавірусНагадаємо, раніше повідомлялося, представники Всесвітньої організації охорони здоров'я заявили, що як і раніше рекомендують людям не носити маски, якщо вони не хворіють Ковид-19 або не доглядають за хворими уханьський заразою.

"Немає конкретних доказів того, що масове носіння масок населенням несе якусь користь", - повідомив виконавчий директор програми ВООЗ з надзвичайних ситуацій в області охорони здоров'я, доктор Майк Райан.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти