Мрія багатьох жінок вже давно стала реальністю - ні для кого не таємниця, що сьогодні можна зробити вічний макіяж очей. Ну, майже вічний, але кілька років ви точно можете не хвилюватися вранці, як виглядаєте – в будь-якій ситуації очі будуть виразними, а підводка - ідеальною. Його величність перманентний макіяж став знахідкою для багатьох красунь і подарував почуття впевненості в собі тим, у кого постійно не вистачало часу, щоб нафарбуватися.
Перманентний макіяж - це, простіше кажучи, макіяж-татуювання. Завдяки цій косметичній процедурі можна виправити форму губ, повік і брів, і створити ефект макіяжу очей, який не змиватиметься. Такий макіяж зараз дуже популярний. Про тренди класичного макіяжу на осінь-зиму 2020-2021 можете дізнатися в нашому матеріалі У моду повернувся макіяж у стилі 90-х і мандаринова помада.
Ми сьогодні розповімо вам про перманентний макіяж очей. Багато хто про нього чув, є чимало тих, хто бачив, як це виглядає наживо. Водночас є купа тих, хто поки тільки на шляху до цієї дивовижної косметичної процедури, яка, воістину, творить чудеса.
Щоправда, перш ніж бігти до салону краси, ознайомтеся з нюансами процедури, а також її можливими наслідками.
Дуже часто жінки вирішують зробити перманентний макіяж очей після того, як втомлюються щоранку боротися з підводкою, яка зрадницьки «фальшивить» - то лінія не дуже рівна, то одна коротша за іншу і доводиться ретельно вирівнювати їх.
Перманентний макіяж іноді також називають татуйованим макіяжем, бо процес аналогічний нанесенню звичайного татуювання бодіарту: голка використовується для нанесення чорнила на шкіру. Але цей процес відрізняється від нанесення татуювання, тому що пігмент відкладається тільки в перших шарах шкіри. Крім того, чорнила, які використовують для звичайних татуювань на тілі, мають інший склад і вони проникають набагато глибше.
Перманентний макіяж тримається не вічно. Річ у тім, що для нього використовують не такі чорнила, як для бодіарту, а косметичні – вони мають менше металевої основи, оскільки метал є компонентом, який забезпечує їх постійне прилипання.
Але підготовка до нанесення перманентного макіяжу дуже схожа на процедуру підготовки до звичайного татуажу.
При нанесенні підводки для очей пігмент насправді наноситься над лінією вій, і він промальовується майже так, ніби ви нанесли рідку підводку для очей. А ось форму і ширину підводки ви маєте узгодити з майстром до процедури.
Поговорім відверто. Якщо плануєте будь-які ін'єкції ботоксу або інші ін'єкції навколо очей, то намагайтеся це зробити до нанесення перманентної підводки.
Для того, щоб зробити цю косметичну процедуру, потрібно протягом двох тижнів бути здоровим.
Перманентний макіяж - це процедура не для вагітних і тих, хто годує грудьми. Крім того, не можна робити перманентний макіяж тим, у кого цукровий діабет або інші серйозні захворювання, які впливають на імунну систему.
Читати такожПопулярні в 90-х брови зі смужкою повернулися в моду - фотоНе можна робити перманентну підводку тим, у кого нарощені вії. Спочатку зніміть вії, потім – за кілька днів, коли точно не залишиться клею – робіть перманентний макіяж очей.
Якщо ви носите контактні лінзи, то перед процедурою їх треба зняти, а після неї – будьте готові, що кілька днів не зможете їх носити, бо очі можуть опухнути.
Все безпосередньо залежить від того, яку підводку ви вибрали. Традиційна підводка для очей "з'їсть" не менш як годину, а якщо ви хочете створити модне котяче око, тоді приготуйтеся заздалегідь до того, що доведеться чекати до трьох годин (хвилин 30 піде на процес оніміння). Також багато часу займе перманентний макіяж повік з розтушовуванням.
Перед самою процедурою на те місце, де роблять «татуаж», наноситься знеболювальний крем. Після того, як крем починає діяти, в ідеалі вас не має щось турбувати або боліти. Однак у всіх різна переносність болю, тому передбачити, що ви відчуєте під час процедури, складно – все індивідуально.
Після того, як ви зробите підводку, можете відразу піти у своїх справах. Протипоказано ходити до сауни або басейну. Крім того, у жодному разі не можна використовувати туш або тіні.
У міру загоєння підводки у вас можуть з'явитися кірки, але вони, швидше за все, будуть мінімальними. Чіпати їх не потрібно - вони протягом декількох днів самі мають відлущитися.
Читати такожПлекаючи кожну волосину: наймодніші брови на осінь-зиму 2020-2021 - фотоПриготуйтеся до того, що широка підводка може заживати від 7 до 10 днів. Весь цей час вам слід уникати дотику і тертя очей, поки вони заживуть, щоб не поширювати мікроби або бактерії в цьому місці.
Красиво підводка виглядає перший рік - потім вона блякне, і треба повертатися до майстра. Залежно від особливостей організму, вона може повністю зникнути за два-три роки.
Далеко ходити не треба - набравши в пошуку "гугла" цю процедуру, ви можете переконатися, що вона коштує від 1000 гривень. У будь-якому разі не біжіть до першого-ліпшого майстра, який зробить перманентний макіяж очей дешевше - орієнтуйтеся на досвід і відгуки.