Як пояснив заступник голови російського МЗС Сергій Рябков, у кожної сторони – свої особливості підходу до вирішення даного питання.
«Я б не сказав, що наші позиції збігаються. Є особливості наших підходів до цієї тематики, але для того є діалог, щоб шукати спільний знаменник і пропонувати варіанти. Цим ми займаємося і будемо і далі займатися в контактах з американцями», – цитує РИА Новости слова дипломата.
Збройне протистояння Азербайджану і Вірменії в районі Нагірного Карабаху загострилося вранці 27 вересня. Єреван звинуватив азербайджанську сторону в обстрілі мирних селищ у невизнаній НКР. У Баку заявили про провокацію Азербайджану і оголосили контрнаступальну операцію.
1 жовтня глави держав-гарантів мирного врегулювання конфлікту в Нагірному Карабасі між Вірменією і Азербайджаном – США, Росія і Франція – закликали Єреван і Баку до відновлення мирних переговорів. Після чого президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган заявив, що "неприпустимо, щоб Мінська група зараз вимагала припинення вогню в Нагірному Карабасі".
У Єревані запевнили, що Вірменії доводиться воювати не тільки проти Азербайджану, але і проти Туреччини.