США будуть прагнути відновити тісні зв'язки з країнами Європи і Тихоокеанського регіону.
Обраний президентом США демократ Джозеф Байден розповів про те, якою буде політика Білого дому на міжнародній арені.
Як підкреслив він в інтерв'ю CNN, його адміністрація планує дотримуватися багатостороннього підходу в політиці щодо Росії, Ірану та Китаю.
У цьому контексті він звернув увагу на те, що США будуть прагнути відновити тісні зв'язки з країнами Європи і Тихоокеанського регіону. При цьому він упевнений в необхідності розгорнути Європу в бік Вашингтона.
Говорячи про необхідність переговорів щодо іранської ядерної програми, Байден розкритикував політику адміністрації Дональда Трампа з цього питання і зазначив, що США не можуть дозволити, щоб Тегеран отримав у розпорядження ядерну зброю.
"Все це, я думаю, будуть дуже важко. Але знаю одне: ми не можемо зробити це поодинці. І саме тому повинні бути частиною великої групи, щоб мати справу не тільки з Іраном, але і з Росією, Китаєм та іншими», — додав Байден.
Відносини США і Росії: про що повідомлялося раніше
Палата представників і Сенат США остаточно погодили максимальне посилення санкцій проти російських газопроводів Північний потік - 2 і Турецький потік.
У спільній заяві американських конгресменів йдеться, що підготовлений Палатою представників законопроект про витрати на оборону містив пункт, який вносить поправки в підрозділ Закону Про захист енергетичної безпеки Європи від 2019 року.
Раніше заступник Міністр закордонних справ Росії Сергія Рябков заявив про те, що Росія не відчуває оптимізму з приводу обрання президентом США Джо Байдена і не бачить ніяких підстав для поліпшення відносини двох держав.
Однак Москва буде прагнути до домовленостей з Вашингтоном з питань контролю над озброєннями.
За його словами, для Росії не має ніякого значення, хто в підсумку стане новим главою держави, так як в США існує консолідована позиція щодо американської точки зору на сучасний російський правлячий режим.