З виходом "полегшеної" версії Windows 10x, реліз якої очікується навесні наступного року, компанія Microsoft планує впровадити у свою ОС просунутий режим очікування Modern Standby.
Нині більшості ноутбуків на Windows потрібен деякий час, аби вийти зі сплячого режиму. Однак з додаванням нової можливості W10 буде "прокидатися" максимально швидко.
Щось подібне є в нових лептопах лінійки Air на чіпі M1, коли екран включається відразу після того, як користувач починає підіймати кришку ноутбука. Таке ж швидке включення буде доступно не тільки на пристроях з Windows 10x, але і на звичайних комп'ютерах під управлінням OC Windows 10.
Традиційний режим нікуди не дінеться – користувачам в одиничному випадку запропонують вибрати оптимальний режим сну. Що важливо, для повторної зміни режиму доведеться встановлювати заново операційну систему.
Нагадаємо, що Windows 10x являє собою більш "легку" версію ОС, яка буде призначена спеціально для слабких комп'ютерів з малим об'ємом оперативної пам'яті, а також пристроїв з одним або декількома дисплеями. Спочатку її вихід був запланований на цей рік, проте згодом дата була скоригована на весну 2021.
Раніше цього місяця відбувся реліз нової функції для відеоконференцій "Провести збори", яка доступна для всіх пристроїв під управлінням Windows 10. Користувачі, які встигли випробувати дану новинку, вже встигли охрестити її "вбивцею Zoom'а". Так, вона дозволяє створювати та підключатися до бесід без реєстрації в додатку Skype і навіть без завантаження месенджера. Для участі в конференції достатньо згенерованого посилання або коду доступу.
Дзвінок можна прийняти або через десктопний клієнт Skype, або через веб-додаток програмного забезпечення в браузері Microsoft Edge. Таким чином, навіть не маючи облікового запису, користувач отримує доступ до функціонала клієнта Skype, зокрема, опції запису дзвінка або розмиття фону.
Щоб почати або під'єднатися до вже наявної відеозустрічи, досить клацнути значок "Провести збори" на панелі завдань і вибрати відповідну опцію.
Після запуску відеозв'язку ви зможете користуватися звичним функціоналом Skype – спілкуватися в чаті, реагувати смайликами або ділитися своїм екраном. Так, зокрема, кожен дзвінок може тривати до 24 годин, при цьому термін зустрічі не закінчується.