Вдома не так уже й легко створити такі умови, які були б практично ідеальними для зберігання часнику. Але якщо дотримуватися деяких правил, то можна захистити урожай і зберігати його свіжість упродовж тривалого часу.
Радимо також прочитати матеріал: Чому казати "металобрухт" – неправильно: яке слово варто використовувати натомість
Авто YouTube-каналу "Все своє" розповів про те, як правильно зберігати часник на зиму в банках, а також про ще два способи зберігання такого урожаю.
Якщо ви живете у приватному будинку, то можна зберігати часник на горищі, накривши його мішками. Варто стежити, щоб умови були не занадто холодними чи спекотними. Умови повинні бути сухими чи прохолодними. Так само можна зберігати часник у хліві.
"Як кажуть в народі, хороше те нове, що забуте старе. Старші люди пам’ятають, як у бабусь в хатах часник, цибуля тощо висіли полотняних торбинках. Такі торбинки підвішували у сінях чи коморах. І таким чином плоди зберігалися прекрасно", – зазначив автор каналу.
Можна зберігати часник також у скляній банці, але варто поставити її не в холодильник, як часто радять, а в шафу або будь-яке інше сухе місце, де стала температура. У холодильнику висока вологість, що сприятиме швидшому псуванню часнику.
"У холодильнику сирість. Часник обов’язково схопить цю сирість і почне псуватися. Тому краще у шафі. Нехай там навіть буде плюсова температура, але вона буде постійна, стала, і він так зберігатиметься краще", – наголосив автор каналу.
Дивіться відео про те, як зберігати часник:
Заморожувати часник на зиму - гарна практика. Його можна додавати в різні страви. Якщо часник правильно зберігати, він також буде ароматним і корисним, як і свіжий.
Вас також може зацікавити: