Якщо ви вирішили зайнятися посадкою на городі в червні, слід для початку підготувати майданчик. Для цього ретельно очистіть його від попереднього врожаю, а також видаліть бур'ян і сміття. Потім слід розпушити ґрунт, а також подбати про те, щоб земля була досить вологою.
Підготовка ґрунтів передбачає спеціальну обробку та внесення органічних і мінеральних добрив. Дози органічних добрив залежать від вмісту органічної речовини, пишуть учені з Інституту садівництва Національної академії аграрних наук.
Читайте наш матеріал "Величезний урожай забезпечений: навіщо потрібно покласти ложку цукру в город".
Це головна науково-дослідна установа галузі садівництва в Україні, що спеціалізується на створенні нових сортів плодових і ягідних культур, удосконаленні технологій вирощування безвірусного садивного матеріалу, плодів і ягід. Інститут розробляє технічні засоби для догляду за садами, ягідниками та розсадниками, створює нові технології тривалого зберігання плодів, сучасні технології та рецептури продуктів оздоровчого призначення. Науковці інституту займаються підвищенням біологічної цінності культур на основі екологічно чистих компонентів, повідомляє ІС НААН.
За нестачі добрив у потрібній кількості ґрунт можна збагатити на органічну речовину за рахунок вирощування багаторічних бобових трав протягом 2-3 років, рекомендують учені.
Якщо ви розраховуєте на високий і якісний урожай, у червні можна висадити розсаду білокачанної капусти у відкритий ґрунт. Ця ж рекомендація стосується і цвітної капусти, а також броколі.
При вирощуванні капусти особливу увагу звертайте на місце висадки. Важливо враховувати, що капусту бажано вирощувати на ділянці, яка знаходиться в легкій тіні.
Це швидкозростаюча рослина, яка дозріває буквально за місяць. Тому деякі городники встигають отримати по три і навіть чотири врожаї за сезон (зокрема в літні місяці).
Редис краще висаджують у грядки, де раніше росла цибуля або салат. Важливо вчасно проріджувати сходи, щоб уникнути стрілок на рослинах.
Більше новин: