Орхідея — незвичайна і екзотична квітка. Її вирощування в домашніх умовах вимагає знань і уважності до деталей. Однак орхідея не така вибаглива, як багато хто думає. Для росту і цвітіння потрібен послідовний догляд і правильна підгодівля. Тому ми зібрали кілька порад, чим удобрювати орхідеї щоб вони цвіли.
Вам також може бути цікаво: Дві підгодівлі змусять цвісти грошове дерево: як приготувати добриво для товстянки.
Яке добриво потрібне орхідеї для цвітіння
У природі орхідею живлять кора, мох або галька. Але коли ми приносимо орхідею додому, то позбавляємо її звичного живильного середовища. Тому важливо регулярно підгодовувати рослину мінеральними і органічними засобами. Для підживлення орхідей можна скористатися готовими засобами з магазину, головне, щоб вони містили такі елементи:
Підживлення орхідей народними засобами
Варто підкреслити, що для того, щоб отримати пишне і тривале цвітіння орхідей, зовсім не обов'язково використовувати засоби з магазину, адже є чудові домашні альтернативи.
За словами авторки YouTube каналу «Дім та присадибна ділянка», для приготування домашнього добрива треба змішати 0,5 літра відстояної води і 1 столову ложку домашнього молока. Все це потрібно добре перемішати.
Горщик з орхідеєю ставимо у велику ємність і поливаємо рослину підгодівлею. Після цього залишаємо її на 15- 20 хвилин. Коли час вийшов, зливаємо воду з горщика і ставимо квітку на місце. Так підживлювати рослину можна 1 раз у два тижні. Орхідея вбере всі необхідні речовини і незабаром порадує цвітінням.
Також можна регулярно протирати листя орхідеї молочним розчином. Для його приготування 1 ст. л. домашнього молока потрібно змішати з 2 ст. л. теплої води. Листя стане міцним і зеленим.
Дивіться відео, чим поливати орхідею для пишного цвітіння:
Орхідні — родина однодольних багаторічних наземних чи епіфітних (у тропіках) трав'янистих рослин. Деякі з них, а саме види з підродини ванільних є деревними ліанами, які можуть сягати 20 м завдовжки й більше. Один же з найменших видів — Bulbophyllum minutissimum — сягає 3—4 мм. Орхідні поширені в більшості країн світу, але особливо їх багато в тропіках, пише Вікіпедія.
Читайте також: