Чому не можна викидати волосся у смітник: прикмети, про які всі забули

Чому не можна викидати волосся у смітник / колаж: Главред, фото: pixabay

Протягом доби людина втрачає близько 150 волосків зі своєї голови, а тому потрібно знати, куди викидати волосся.

Вважається, що волосся не можна викидати в сміття, бо разом з ними може втратитись частина життєвих сил і позитивної енергетики людини.

Вам також може бути цікаво: Буде сяяти: що потрібно змінити під час миття волосся - секрет голлівудських локонів.

Чи можна кидати волосся в сміття

У старі часи люди вірили, що в волоссі таїться багато сили і енергії. Тому, вони були впевнені, що якщо викинути волосся, то у людини буде сильно боліти голова, можна залучити невдачі у свій будинок.

До того ж, волосся в старі часи використовували для того, щоб навести на людину порчу. Тому багато хто і досі вважає, що волосся після стрижки не можна викидати, бо воно стає хорошою здобиччю для енергетично сильних людей, які можуть вкрасти удачу і привести нещастя у життя власника цього пасма.

Стародавні слов'яни також вірили, що якщо волосся потрапить до птаха і він з нього зів'є гніздо, то їх господаря будуть мучити головні болі. Тому, викидати пасма на вулицю не радили нікому.

Куди викидати відрізане волосся

Оскільки наші предки сильно вірили у магічну цінність всього, що їх оточує, то вони вигадали кілька способів, як правильно утилізувати волосся, щоб принести у своє життя лише добробут.

Як правильно зберігати відрізане волосся

Підстрижене волосся наші предки також зберігали в затишному місці, щоб ніхто не міг його взяти чи вкрасти. Пасма загортали у папір або тканину, коли клали у обране місце.

Що таке прикмети?

Прикмета — відмітна ознака якихось явищ чи предметів, з наявністю яких передбачаються подальші події. Прикмети передбачають зв'язок між двома подіями, коли одне з них відбувається як факт, а друге – як наслідок. Деякі прикмети не мають реального підґрунтя до передбачення подій по ним, але в той же час значна частина прикмет має в тій чи іншій мірі реальне підґрунтя. Як правило, до прикмет відносяться ті тлумачення, які базуються на колективному досвіді і фіксуються в колективній пам'яті, пише Вікіпедія.

Читайте також:

Новини заразКонтакти