Ви дізнаєтеся:
Святкування дня народження - це традиція, яка асоціюється з радістю, привітаннями та подарунками. Але у випадку 53-річчя існують старовинні прикмети, згідно з якими відзначати цю дату не варто.
Чому не можна святкувати 53 роки і що про це говорить народна мудрість - розповідаємо в матеріалі Главреда.
Згідно з народними прикметами, 53 роки вважаються "перехідним віком", у який особливо вразлива життєва енергія людини. Вважається, що активне святкування і привернення підвищеної уваги до цієї дати може негативно вплинути на здоров'я, прискорити старіння і навіть накликати невдачі.
Особливо остерігалися 53-річчя жінки: їм рекомендували уникати застіль, гучних вечірок і великої кількості гостей. Вважалося, що дотримання тиші в цей день допомагає зберегти молодість, душевний спокій і здоров'я на довгі роки.
Незважаючи на забобони, сьогодні багато хто ставиться до таких прикмет скептично. Сучасні експерти запевняють: той, хто дбає про здоров'я, правильно харчується, займається спортом і уникає стресу, може чудово почуватися та мати гарний вигляд у будь-якому віці, зокрема й у 53 роки. Але для тих, хто вірить у народні традиції, тихе, спокійне святкування у вузькому колі - непогана альтернатива.
До слова, не тільки 53 роки оточені містикою. У давнину 13-річчя також вважалося непростим віком. Вважалося, що підліток у цей період особливо схильний до впливу негативної енергії, тому від пишних урочистостей також відмовлялися. Деякі сім'ї досі дотримуються цієї традиції, відкладаючи святкування до 14 років.
Цей матеріал - ознайомчого характеру, його не слід сприймати як вказівку до дії чи абсолютну істину. Астрологія, ворожіння, екстрасенсорика, тарологія, мольфарство, феншуй і нумерологія не є академічними науками, їхні положення та твердження не можна перевірити чи підтвердити науковими методами. Це ж стосується різних тестів, характеристики людини за ім'ям і подібного. Крім того, прогнози і гороскопи не завжди збуваються, а збіги можуть бути випадковими.
Вам може бути цікаво: