Що буде, якщо крутити шапку в руках: священник дав остаточну відповідь

Священник відповів, чи варто вірити в забобони про шапку / Колаж: Главред, фото ua.depositphotos.com

Існує вірування, що капелюх може впливати на енергетику людини.

Про що мова:

У народній культурі побутує чимало забобонів, пов’язаних із головними уборами. Наприклад, багато хто чув, що крутити шапку в руках не варто, адже це може спричинити головний біль.

Однак мало хто знає, як до таких повір’їв ставиться церква. Про це розповів священник Православної церкви України Олексій Філюк у своєму відео в Tiktok.

Наші предки уникали крутити шапки, оскільки вважали, що це може викликати різноманітні хвороби, зокрема голови чи спини.

Також вони вірили, що капелюх може впливати на енергетику людини, а крутіння його в руках забирає удачу та щастя. Проте, за словами священника Олексія Філюка, християнам не варто довіряти таким забобонам.

Замість цього краще звертатися до Бога в молитвах.

"Це всього лише забобон. Моліться Господу і покладайтеся на Нього", – зазначив священник.

Інше популярне народне повір’я стосується одягу, який носять навиворіт. Вважалося, що це робить людину більш вразливою до негативної енергії, руйнує її захисний бар’єр і навіть може нашкодити майбутнім планам на щастя.

Також наші предки уникали зашивання одягу безпосередньо на собі. Вони вірили, що це може накликати смерть на сім’ю або скоротити тривалість життя.

Також раніше розповідалося, чому краще не дарувати шкарпетки. На перший погляд може здатися, що це один з найпрактичніших подарунків, адже шкарпетки носять усі, але є цікаві нюанси.

Інші цікаві прикмети:

Що таке прикмети?

Прикмета — відмітна ознака якихось явищ чи предметів, з наявністю яких передбачаються подальші події. Прикмети передбачають зв'язок між двома подіями, коли одне з них відбувається як факт, а друге – як наслідок. Деякі прикмети не мають реального підґрунтя до передбачення подій по ним, але в той же час значна частина прикмет має в тій чи іншій мірі реальне підґрунтя. Як правило, до прикмет відносяться ті тлумачення, які базуються на колективному досвіді і фіксуються в колективній пам'яті, пише Вікіпедія.

Новини заразКонтакти