Перебої з гарячим водопостачанням можуть стати неприємною проблемою, особливо в зимову пору року. І причиною не завжди є відсутність централізованого водопостачання.
Нерідко причиною можуть стати проблеми в самому будинку або квартирі, які можна встановити і вирішити самостійно. Про це йдеться в матеріалі видання Главред.
Якщо в будинку роздільна подача холодної і гарячої води, то однією з причин проблеми з водопостачанням може бути поломка запірного механізму. Для вирішення проблеми переконайтеся в тому, що кульовий клапан не заклинило (можна швидко усунути несправність, розібравши і очистивши клапан). Ще однією причиною проблеми може бути забитість труб або їхнє замерзання в мінусову температуру.
Для розв'язання проблеми найкраще звернутися до керуючої компанії з обслуговування житлового будинку, проте нерідко це займає багато часу. Якщо є можливість зробити діагностику і дрібний ремонт самостійно, то це може значно прискорити процес відновлення гарячого водопостачання. Однак це вимагає дотримання запобіжних заходів для уникнення аварій.
Ще однією проблемою відсутності гарячої води може бути неналежна робота регулятора температури. Не рідко вода також не відповідає встановленим тепловим нормам при виході з місцевої котельні або на найближчій ТЕЦ. У цьому разі необхідно звертатися до керуючої компанії, яка зафіксує цей факт і вирішить проблему з постачальником послуг.
У разі тривалої відсутності гарячої води проблему можна вирішити її попереднім нагріванням на плиті. Розігрійте воду в чайнику або об'ємній каструлі з розрахунку використання у ванні. Можна налити холодну воду в таз і додати в неї гарячу, отримавши в результаті воду комфортної температури. Також можна спробувати додавати гарячу воду безпосередньо у ванну, однак у цьому разі витрата води помітно зросте.
Більше новин:
Згідно з даними Вікіпедії, Лайфхак (англ. life hack) - це хитрість або корисна порада, що допомагає ефективно вирішити ту чи іншу проблему. Неологізм "лайфхак", утворений шляхом злиття англійських слів life ("життя") і hack ("зламати"), був запропонований британським журналістом, який спеціалізується в галузі комп'ютерних технологій, Денні О'Брайеном.