Не викидайте сиру сіль: 5 забутих кулінарних секретів зроблять її як нову

Відсиріла сіль що робити / колаж Главред, фото flickr (stlbites.com, alexunderwood910)

Главред розповідає про 5 способів боротьби з відсирілою сіллю.

Сіль є важлиою частиною нашої кухні, але коли вона починає вбирати вологу, це може стати проблемою. Злипання і грудки у солі не тільки незручні у використанні, але і можуть вплинути на якість приготування їжі. На щастя, існує кілька простих і ефективних способів, як можна позбутися зайвої вологи в солі і повернути їй її первісну сипучість.

Як висушити сіль в мікрохвильовці

Щоб висушити сіль у мікрохвильовій печі, дотримуйтесь цих кроків:

Як висушити сіль в духовці

Висушити сіль в духовці - це простий і ефективний спосіб відновити її сипучість. Для початку розігрійте духовку до низької температури, приблизно 50-60 градусів Цельсія. Важливо уникати високих температур, щоб не підгоріла сіль. Потім розподіліть сіль тонким рівномірним шаром на деко, яке можна застелити пергаментним папером для зручності. Помістіть деко в духовку і залиште сіль просушуватися протягом приблизно 10-15 хвилин. У процесі сушіння можна злегка перемішати сіль, щоб забезпечити рівномірне висихання. Після завершення дайте солі охолонути перед тим, як використовувати її знову. Такий метод дозволяє ефективно позбутися від зайвої вологи, не змінюючи при цьому смакових якостей солі.

Що робити, якщо сіль стала вологою: інші способи

Якщо сіль стала злипатися і вбирати вологу, є кілька способів, які можуть допомогти вам витягнути вологу і повернути солі сипучість:

Використання рису

Рис відомий своєю здатністю вбирати вологу. Покладіть кілька зерен рису в сільничку або ємність з сіллю. Рис вбере зайву вологу, допомагаючи солі залишатися сипучою.

Паперовий рушник

Загорніть сіль у паперовий рушник, який допоможе вбрати частину вологи.

Повітропроникний контейнер

Зберігайте сіль у добре провітрюваному контейнері, щоб запобігти накопиченню вологи.

Після видалення зайвої вологи намагайтеся зберігати сіль у сухому місці, щоб запобігти повторному поглинанню вологи.

Читайте також:

Новини заразКонтакти