Що додати у воду, щоб пил не сідав на меблі

Що додати у воду, щоб пил не сідав на меблі / Колаж Главред, фото: pixabay.com

Засіб не тільки видаляє забруднення, а й створює захисний бар'єр

Ви дізнаєтеся:

Прибирання пилу - справжня проблема для будь-якої господині. Варто протерти полиці, як через день все знову вкрите нальотом. Щоб надовго зберегти чистоту в домі, професіонали рекомендують додавати у воду прості, але ефективні компоненти.

Вони не тільки видаляють забруднення, а й створюють захисний бар'єр, що перешкоджає повторному осіданню пилу.

Гліцерин - секрет музейної чистоти

Один із найпростіших і найдієвіших способів - використовувати гліцерин. Він нейтралізує статичну електрику, через яку пил притягується до меблів.

Як приготувати розчин:

Спочатку протріть меблі сухою мікрофіброю, потім - вологою ганчіркою, змоченою в розчині. Поверхні стануть блискучими та залишаться чистими протягом тижня. Саме так у Франції обробляють антикварні меблі та музейні експонати, щоб захистити їх від забруднень.

Експерт із догляду за меблями Вілл Форд рекомендує застосовувати гліцерин навіть для шкіряних меблів: він не лише захищає від пилу, а й зберігає натуральні олії в шкірі, запобігаючи її пересиханню та розтріскуванню.

Домашній антистатик: оцет, олія та засіб для посуду

Експерт із домоводства Зара Стейсі радить зробити універсальний спрей від пилу, який підійде для більшості твердих поверхонь:

Склад:

Олія створює захисну плівку, оцет дезінфікує, а засіб для посуду допомагає видалити забруднення. Ефірні олії надають приємного аромату.

Залийте розчин у пульверизатор, збовтайте і розпиліть на ганчірку з мікрофібри. Протріть меблі, особливо дерев'яні поверхні. Важливо: не використовуйте на тканинній оббивці - олія може залишити жирні плями, попереджає експерт Медлін Буяно.

Такий спрей зберігає ефективність до місяця. Зберігайте його в прохолодному, темному місці в щільно закритому флаконі.

Дивіться відео про те, чим обробляти меблі, щоб не сідав пил:

Вам може бути цікаво:

Новини заразКонтакти