Головоломки можуть мати різний рівень складності – деякі можна розгадати за лічені секунди, а над деякими можна годинами ламати голову, й так і не добратися до правильної відповіді.
Але що точно можна сказати про усі загадки такого типу – вони нікого не залишать байдужими. Такі інтелектуальні завдання підійдуть як для дітей, так і для дорослих – кожен зможе знайти серед них те, що буде їм до душі.
У наступній загадці потрібно буде відшукати число, яке заховане на малюнку, пише jagranjosh.
Коли ви вперше побачите цю картинку, у вас від неї точно очі розбігатимуться, і це не жарт. На малюнку зображено багато чорних і білих смуг, які чергуються між собою. І таке поєднання смуг створює ефект, від якого навіть може початися запаморочення – тому будьте обережними.
Спершу може здаватися, що ніякої прихованої цифри на картинці немає. Але не варто вірити цьому оманливому першому враженню. Прихована цифра там точно є, просто помітити її дуже непросто, адже вона дуже добре замаскована.
Якщо ви впевнені у своїй уважності та гостроті свого зору – тоді вперед і ні кроку назад.
Але доведеться поспішати, адже на загадку дається дуже мало часу – всього 21 секунда. Не усі зможуть впоратися настільки швидко.
Спробуйте не відволікатися і впоратися з цією загадкою настільки швидко, як вам тільки вдасться.
Внизу ми залишили правильну відповідь.
Раніше Главред розповідав про загадку, у якій треба вгадати, де помилка на малюнку – лише найрозумніший знайде її за 12 секунд. Непросто буде вгадати, що саме на картинці не так, як мало б бути.
Також раніше ми розповідали про головоломку, у якій треба здогадатися, до якого замка підходить ключ – загадку треба розгадати за 8 секунд. Складно буде здогадатися одразу, де саме захована правильна відповідь – доведеться докласти чимало зусиль.
Вас також може зацікавити:
Головоломка – завдання, для розв’язання якого, як правило, потрібна кмітливість, а не спеціальні знання високого рівня. Проте деякі головоломки стимулюють теоретичні та практичні розробки вчених.
Є головоломки словесні (умова задана у вигляді тексту), графічні (умова у вигляді малюнку), з предметами (сірниками, монетами тощо) та механічні, пише Вікіпедія.