Якою домашньою їжею краще годувати кішку, щоб вона не хворіла, а навпаки зміцнювала своє здоров'я. Фахівці радять годувати пухнастиків м'ясом, м'ясними субпродуктами, рибою, овочами та крупами. Однак, варто бути обережним і рибу давати не частіше 2 разів на тиждень. Важливо, щоб котики отримували корисні домашні продукти, такі як курячі серця, шлунки, яловича печінка, язик та серце.
Радимо також ознайомитись із матеріалом: Від неприємного запаху не залишиться й сліду: чим годувати кота, щоб не смерділа сеча.
Фахівці у ветеринарній справі стверджують, якщо пригощати улюбленця залишками зі столу, то існує ризик погірити його здоров'я, або навіть скоротити його життя. Наш улюблений суп чи бульйон, де є сіль і спеції можуть призвести до розладів і хронічних хвороб внутрішніх органів тварини. Однак, якщо у раціоні котів буде більше дієтичного м'ясо: яловичина або курятина у поєднанні із рисом, то це стане відмінним вітамінним комплексом для кішок, а ваш пухнастик буде себе чудово почувати. Натуральний раціон добре підійде вибагливим тваринам. Свіжоприготована їжа за рахунок природної вологості і складу має велику смакову привабливість для улюбленців.
Нині дуже популярне готове харчування для собак і кішок. Існує безліч виробників сухих і вологих кормів, які намагаються приготувати смаколики, щоб догодити найвибагливішим котикам. Зараз навіть створюють спеціальні лінійки харчування для тварин із різними особливостями, а також лікувальні корми. Виробники кормів зазначають, що корм супер-преміум класу містить більше 50% м'яса і субпродуктів без кісток і шкіри. Такий корм засвоїться в організмі котів на 95%.
Фахівці наголошують, що раціон дорослої кішки повинен на 65% складатися із м'яса. Тваринам можна давати нежирну яловичину, телятину, м'ясо кролика, ягняти, курки, індички, однак варто правильно це приготувати. Також варто щоранку давати відварне м'ясо, іноді замінювати субпродуктами.
Більше цікавих новин: