Поглинають вологу з повітря: які рослини варто поставити у ванній

Які рослини поглинають вологу / колаж: Главред, фото: pixabay

5 рослин, які можна поставити у вологих місцях будинку.

Ви дізнаєтесь:

З настанням зимових місяців все більше людей можуть помітити конденсат на вікнах.

Однак, є кімнатні рослини, які поглинають вологу з повітря. Їх можна ставити у ванній кімнаті, де, як правило, багато пари, пише Главред з посиланням на Homes&Gardens.

Як кімнатні рослини поглинають вологу з повітря

Експерт з садівництва і засновник компанії Yardwork Майкл Кларк повідомляє, що позакореневе поглинання - це процес, при якому рослини поглинають воду через листя і стебла через крихітні пори, відомі як продихи, або безпосередньо через кутикулу листя.

Вам також може бути цікаво: Чим прибрати цвіль зі швів у ванній кімнаті: дивовижний результат вже за 5 хвилин.

Це особливо характерно для рослин, які ростуть у місцях з високою кількістю туману або вологості, і може допомогти рослинам підтримувати рівень вологи в періоди посухи.

Які рослини поглинають вологу

Деякі кімнатні рослини ефективніше поглинають вологу з повітря, ніж інші. Саме ці рослини можна розмістити у вологих місцях будинку. Ось п'ять кімнатних рослин, які добре поглинають вологу:

Читайте також:

Що таке конденсат на вікнах?

Коли ми бачимо вологу, що осіла на склі вікон, це явище називається конденсатом. Поява конденсату пов'язана з фізичним явищем "точки роси". Так позначають температуру, до якої повинне охолонути повітря, щоб пара, що міститься в ньому, почала конденсуватися в росу. Можна сказати, що конденсат утворюється тоді, коли повітря більше не в змозі поглинати вологу. Він виникає в результаті різниці температур повітря всередині приміщення та холоднішого середовища. Тепле і вологе повітря в кімнаті контактує з холоднішим склом, при цьому відбувається конденсація вологи, яка краплями стікає з поверхні скла і рам вікон. Конденсат на вікнах може навіть призвести до утворення льоду, коли на вулиці стоїть морозна погода і металопластикові рами є містками для проникнення холоду.

Новини заразКонтакти