Хто лівша: тільки люди з "орлиним зором" вгадають за 11 секунд

Хто лівша: тільки люди з "орлиним зором" вгадають за 11 секунд

Чи належите ви до найуважніших людей? Ви можете перевірити це просто зараз.

Головоломки та оптичні ілюзії були створені не просто для розваги – це також чудовий та ефективний спосіб тренування своїх розумових здібностей.

Якщо регулярно розгадувати такі загадки, то вже дуже швидко можна буде помітити, що кожна наступна буде здаватися все легшою і легшою за попередню.

У новій загадці ми пропонуємо вам здогадатися, хто із зображених на картинці чоловіків є лівшою. Тапку загадку опублікував сайт jagranjosh. Чи вдасться вам знати відповідь всього за 11 секунд?

Так, ми згодні, що такого короткого відрізку часу може бути недостатньо для пошуку правильної відповіді. Але в тому ж і родзинка таких завдань – цікавіше їх розгадувати тоді, відповідь не лежить на поверхні, а коли за неї ще потрібно трішки поборотися.

Спробуйте виконати це завдання максимально швидко.

Хто лівша/ jagranjosh

Коли впораєтеся із завданням, можете звірити свою відповідь з правильною відповіддю, яку ми залишили внизу.

Правильна відповідь: лівшою є хлопець справа, адже лише він нічого не тримає у правій руці.

Лівшою є чоловік справа/ jagranjosh

Раніше Главред розповідав про загадку, у якій треба здогадатися, де літера Р серед F – треба бути надзвичайно уважною людиною, щоб вгадати. Непросто буде відшукати заховану літеру, адже вона настільки добре замаскована, що наш погляд практично не зупиняється на ній.

Також раніше ми розповідали про загадку, у якій треба вгадати, де три відмінності між хлопцями – на пошук розгадки є всього 15 секунд. Деякі дрібні відмінні деталі настільки майстерно заховані, що лише інтелектуальні генії зможуть їх відшукати.

Вас також може зацікавити:

Що таке головоломки?

Головоломка – завдання, для розв’язання якого, як правило, потрібна кмітливість, а не спеціальні знання високого рівня. Проте деякі головоломки стимулюють теоретичні та практичні розробки вчених.

Є головоломки словесні (умова задана у вигляді тексту), графічні (умова у вигляді малюнку), з предметами (сірниками, монетами тощо) та механічні, пише Вікіпедія.

Новини заразКонтакти