Головне:
Миття голови - досить рутинна справа для багатьох. Від типу шкіри залежить, як часто потрібно це робити - кожного дня чи раз на тиждень. Та якщо вас цікавить, що буде, якщо не мити волосся 2 тижні і більше, видання Healthline знайшло відповіді на це питання.
Якщо ви любите доглядати за волоссям, вас може зацікавити: немає жодної користі: перукар назвала ТОП-5 марних салонних процедур.
Хоча рідке миття має свої переваги, воно також може викликати певні проблеми, особливо якщо волосся не мити довгий час. Тож, щоб станеться, якщо не мити голову протягом тривалого часу?
Наслідки можуть бути різні, проте один із найчастіших - може сповільнитися ріст волосся. Це те, чим небезпечне рідке миття голови. Коли волосся не миється, бруд накопичується на шкірі голови, що може негативно позначатися на його рості.
Окрім цього накопичення жиру на шкірі голови в результаті рідкого миття може призвести до появи неприємного запаху. Навіть засоби для догляду, які мають приємний аромат, можуть змішуватися з природними маслами і утворювати не надто приємні аромати.
Досліджень, які б визначили оптимальний час без миття голови, поки що немає. Деякі люди користуються альтернативними методами, як-от сухий шампунь, миття тільки кондиціонером або промивання лише водою. Зачіска, спосіб життя та особисті вподобання кожного мають значення, і тому універсального терміну для всіх не існує. Важливо індивідуально визначити, чим небезпечне рідке миття голови саме для вас та протягом якого часу.
Хоча побутує думка, що чим рідше мити голову, тим краще, однак вона не відповідає дійсності. Миття волосся раз на тиждень або рідше справді може мати свої переваги для деяких людей, запобігаючи пересушуванню та допомагаючи видалити накопичення продуктів для волосся.
Однак, якщо у людини жирний тип шкіри, це не допоможе їй позбутися від проблеми неохайного волосся. Навпаки ж - якщо вона почне його мити рідше, стан волосся може погіршитися.
Healthline – американський веб-сайт з інформацією про здоров’я зі штаб-квартирою в Сан-Франциско, Каліфорнія. Він був заснований у 1999 році, перезапущений у 2006 році та створений як окрема організація в січні 2016 року. Healthline займає середину рейтингу веб-сайтів з інформацією про здоров’я. Дослідження найкращих веб-сайтів про здоров’я, опубліковане в 2021 році, оцінило його якість як «хорошу» порівняно з «відмінними» оцінками MedlinePlus і рейтингом «задовільно/добре» від Medical News Today, пише Вікіпедія.
Читайте також про догляд за волоссям: