Понад 90% батьків у ступорі: приголомшливе шкільне математичне запитання

Завдання включає фігуру з розмірами в сантиметрах / Колаж: Главред, фото: Pexels/cottonbro, Pixabay/studio solomia2016shoping

Щоб перевірити батьківські знання, експерти SaveMyExams запропонували завдання з алгебри.

Головне:

Згідно з дослідженням SaveMyExams, понад 42% дітей вважають, що їхні батьки не змогли б скласти шкільні іспити.

Крім того, майже третина підлітків (30%) зазначає, що мама або тато часто не можуть допомогти з навчальними питаннями, пише Daily Record.

Це означає, що батькам, які відчувають труднощі в допомозі дітям з уроками, не варто почуватися ніяково - вони не одні.

Щоб перевірити батьківські знання, експерти SaveMyExams запропонували задачу з алгебри, яку спробували вирішити тисячі дорослих.

Однак, як виявилося, впоралися з нею лише 8% - 92% батьків дали неправильну відповідь на це алгебраїчне запитання з геометричним контекстом.

Завдання включає фігуру з розмірами в сантиметрах і рівняння для обчислення її площі. Попри складність, математик Люсі Кіркхем дала корисні поради: не лякатися алгебраїчних виразів і почати з розбиття фігури на прості частини.

Вона підкреслила: "Такі завдання можуть здатися страшними, але якщо розділити їх на етапи, стає набагато простіше".

Експерти платформи також пропонують покрокові, кольорові пояснення, щоб допомогти користувачам дійти до правильної відповіді.

Люсі додала: "Навіть якщо ви не вирішите все завдання, ви можете отримати бали за окремі кроки. Головне - почати".

Якщо ви думаєте, що зможете увійти до тих 8% батьків, які впораються - спробуйте самі, додає видання.

/ SaveMyExams

Раніше повідомлялося, що тільки "геній головоломок" здогадається за 5 секунд. Непросто буде помітити, де саме лежить сірник серед книжок - тільки найуважніші люди зможуть його на йти.

Раніше Главред розповідав про загадку, де захована лампочка. Непросто буде помітити, де саме на картинці захована лампочка. Доведеться дуже добре постаратися.

Більше новин:

Що таке головоломки?

Головоломка – завдання, для розв’язання якого, як правило, потрібна кмітливість, а не спеціальні знання високого рівня. Проте деякі головоломки стимулюють теоретичні та практичні розробки вчених.

Є головоломки словесні (умова задана у вигляді тексту), графічні (умова у вигляді малюнку), з предметами (сірниками, монетами тощо) та механічні, пише Вікіпедія.

Новини заразКонтакти