Зубний біль, безумовно, є ознакою серцевого нападу.
За даними Medicine Net, інші дивні ознаки можуть включати біль у руці, біль у верхній частині спини, загальне нездужання та блювоту.
Найбільш частим відчуттям серцевого нападу є біль, відчуття переповнення і / або здавлювання в грудях, при цьому біль може поширюватися на щелепу або інші частини тіла.
Коли серце відчуває нестачу крові і кисню, серцевий м'яз пошкоджується, викликаючи біль в грудях і тиск.
Якщо приплив крові до серцевого м'яза не відновиться протягом 20-40 хвилин, почнеться незворотна смерть серцевого м'яза.
Серцевий м'яз продовжує вмирати протягом шести-восьми годин, після чого серцевий м'яз замінюється рубцевою тканиною.
Майте на увазі, що серцеві напади без симптомів (або легкі симптоми) можуть бути настільки ж небезпечними для життя, як серцеві напади, що викликають сильний біль у грудях.
"Занадто часто пацієнти пов'язують симптоми серцевого нападу з розладом шлунка, втомою або стресом», - заявила компанія Medicine Net.
Є й інші ознаки серцевого нападу, про які вам потрібно знати, щоб якомога швидше обговорити їх з медичним персоналом.
До них відносяться: голов'яні болі, нудота, пітливість, печія або нетравлення шлунка.
Будь-який біль в грудях повинен бути обстежений медичним персоналом, так як зволікання з лікуванням може привести до незворотного зниження функції серця.
Фактори ризику серцевого нападу включають високий кров'яний тиск, високий рівень холестерину, вживання тютюну, діабет та ішемічну хворобу серця в сімейному анамнезі.
Високий рівень холестерину може привести до атеросклерозу, коли холестеринові бляшки зміцнюють стінки артерій і звужують кровотік.
Артерії, звужені в результаті цього процесу (атеросклероз), не можуть доставити достатньо крові для підтримки нормального функціонування частин тіла, які вони постачають.
Це може початися в підлітковому віці, а проблеми зі здоров'ям не проявляються в більш зрілому віці.
Коронарний атеросклероз, відомий як ішемічна хвороба серця, вражає Серцевий м'яз.
Ішемічна хвороба серця включає серцеві напади, стенокардію, порушення серцевого ритму і серцеву недостатність.
Діагностика може стати проблематичною, якщо немає болю в грудях, про який потрібно повідомити.
Один з обов'язкових тестів-це електрокардіограма (ЕКГ), яка реєструє електричну активність серця. Порушення електричної активності серця зазвичай виникають при серцевих нападах.
ЕКГ може виявити ділянки серцевого м'яза, позбавлені кисню, і будь-які рубцеві тканини.